dr n. med. Robert Sibilski

Onkolog, Radioterapeuta

Bardzo dobry specjalista, kompetentny,''fachowiec'' w swojej dziedzinie. Do pacjenta podchodzi z szacunkiem poświęcając odpowiednio dużo czau. Chorobę i sposób leczenia tłumaczy trochę zbyt ,,naukowo",(dla osób nie mających nic wspólnego z medycyną informacje okażą się niezrozumiałe). Poza tym jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, uprzejmy, z poczuciem humoru. Swoją postawą wzbuda zaufanie. Ze wszech miar polecam Pana Doktora. Pacjentka Maria

Ze wszech miar polecam Pana Doktora.
Pacjentka Maria

Od kilku lat jestem pacjentką doktora Sibilskiego i uważam że jest znakomitym specjalistą. Poświęca pajentom wiele czasu i każdego traktuje indywidualnie. Zawsze uprzejmy i uśmiechnięty. Polecam wszystkim tego lekarza i szkoda że nie wszyscy mają tak profesjonalne podjście do pacjentów.

Spotkać takiego lekarza to urodzić sie na nowo!

Spotkać takiego lekarza to urodzić sie na nowo!

Lekarz,który jest wzorem dla innych lekarzy.Pełna kompetencja,zainteresowanie i nie stosowanie spychologii lecz rzetelne zajęcie się pacjentem,który oczekuje pomocy.Ja osobiście jestem Panu Sibilskiemu wdzięczna bez granic.Polecam wszystkim chorym Pana doktora.

Najlepszy onkolog w Zielonej Górze. Lekarz z duszą i sercem

Najlepszy onkolog w Zielonej Górze. Lekarz z duszą i sercem

Fantastyczny Lekarz!!!! Polecam............ Doktorze wszystkiego dobrego w Nowym rOKU!!!!!

Po wizycie nadal nie wiem, jak się leczyć, jak żyć, u kogo szukać pomocy. 10 minut wizyty to za mało, z czego więcej czasu poświęcił na pisanie na komputerze.

Polecam tego lekarz bez cienia wątpliwości, jest bardzo miły i kopetentny, pod jego opieką czuję się bezpieczna

wspanialy lekarz a zarazem czlowiek!!!! polecam:)

wspanialy lekarz a zarazem czlowiek!!!! polecam:)

goraco polecam:) najwspanialszy lekarz na jakiego trafilam:)

goraco polecam:) najwspanialszy lekarz na jakiego trafilam:)