Robert Simson

Kompetentny, poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentce, wytłumaczy diagnozę i metodę leczenia,polecam:)

prowadził moją ciążę,kompetentny,solidny,znający się na rzeczy,konkretny,zdecydowanie polecam

odradzam tego lekarza nie zrobil mi wszystkich wynikow na usg w 32tyg (bo zapomnial sam sie do tego przyznal) i wpisal co mu odpowiadalo. jest nie odpowiedzialny do wykonywania swojego zawodu. kompletnie sie nie zna. NAJGORSZY LEKARZ U KTOREGO BYLAM!

Doskonały lekarz,dba o swoje pacjentki.

Doskonały lekarz,dba o swoje pacjentki.

Pan Doktor jest osobą która uratowała mi życie.po porodzie pekła mi tętnica i gdyby nie Jego fachowość a pożniej opieka po operacji nie byloby mnie juz na świecie. Jeszcze raz dziekuje.

Zdecydowanie najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Kompetentny i sympatyczny. Prawdziwy fachowiec.

ten lekarz prowadził moją ciążę. Teraz zamiast zabawek dla dziecka są znicze...

ten lekarz prowadził moją ciążę. Teraz zamiast zabawek dla dziecka są znicze...

Najlepszy lekarz w Mrągowie. Prowadził moją ciążę, był przy porodzie.Fachowiec, poza tym bardzo sympatyczny i uprzejmy.

Lekarz zdecydowanie godny polecenia Wysokiej klasy specjalista, a przy tym bardzo sympatyczny.