lekarz Robert Skrzypczak

1,3

Nie uprzejmosc to malo powiedziane. Lekarz zachowuje sie po prostu chamsko i to lekarz pediatra. Badanie pobiezne, a jak sie cos zapytac to sie jeszcze dostanie ochrzan. Nie polecam

Nie polecam

Bardzo nie mily nigdy nie ma czadu i rozdarty jak by mial kolege przed soba nie polecam go madry na wszystkie strony

Po pierwsze lekarz spóźnia się na wizyty nawet godzinę, i z małym dzieckiem trzeba na niego czekać. A zdarzyło się to już kilkakrotnie. Bardzo nieuprzejmy, nic nie powie, zbada pobieznie, wszystko szybko, szybko, no bo w końcu się spóźnil, to musi nadrobić zaległości. Nie polecam!!!!

LEKARZ BARDZO NIE UPRZEJMY, TRAKTUJĄCY PACJENTA NIE MIŁO- PODNIESIONYM GŁOSEM, BARDZO ŹLE SIĘ CZŁOWIEK CZUJE U TAKIEGO LEKARZA DZIECIĘCEGO,NIE TŁUMACZY DAWKOWANIA LEKÓW, JEDNYM SŁOWEM LEKARZ TEN ZJADŁ WSZYSTKIE ROZUMY, O NIC NIE MOŻNA ZAPYTAĆ :( NIE POLECAM SZCZERZE!!