lekarz Robert Słomka

Lekarz z przymusu który miał dyżur w szpitalu w Morągu. Lekarza trzeba było szukać, ale było słychać na całym korytarzu jak chrapie. Po zapukaniu do drzwi pan szanowny lekarz z wielka aluzja powiedział abym udała się do pielęgniarki. Lekarz nie zadał mi ani jednego pytania co mi dolega. Zbadał gardło ciśnienie i puls. Wiedział tylko ze bardzo bolą mnie mięśnie i stawy (powiadomiłam o tym podczas konsultacji telefonicznej przed przybyciem do szpitala). Przepisał kroplówkę z paracetamolem i rozpoznanie: przemęczenie!!!! Odmówiłam gdyż paracetamol mam w domu.

Niestety nie przewidziałam z tygodniowym wyprzedzeniem, że zachoruję co wiąże się z brakiem wolnych terminów u lekarzy. W przychodni w Zgierzu miła Pani z recepcji powiedziała żebym spytała dr Słomki czy da radę mnie przyjąć w dniu dzisiejszym to wtedy wyciągniemy kartę. Pełna nadziei stałam pod gabinetem Pana doktora ponieważ nie było absolutnie żadnego pacjenta na korytarzu. Niestety Pan doktor od wejścia mnie zaatakował z wyrzutami że już przyjął dwóch pacjentów poza kolejką i żebym zapytała pań w recepcji czy on może wziąć się za swoją pracę. Być może Pan doktor przyjmując prywatnie ma zupełnie inne podejście do pacjenta, jednak ja miałam nieprzyjemność poznać Pana doktora z tej gorszej strony.