lekarz Robert Urbańczyk

2,5
2,9
2,4

Bardzo fajny lekarz jestem zaskoczona skąd tyle złych opinii , ja serdecznie polecam pana doktora. Dobre podejście do pacjenta, szukanie przyczyn bólu i odpowiednie skierowania.

Omijać szerokim łukiem!!! Odradzam wizytę u Pana doktora. Do przychodni dotarł z godzinnym opóźnieniem, nie padło słowo przepraszam. Brak szacunku do pacjentów w poczekalni. W czasie wizyty łaskawie zerknął na rezonans. Zalecenia lekarskie przypominały zalecenia filozofa-mędrca, nie miały nic wspólnego z medyczną wiedzą. Szkoda czasu i wizyty. Rok oczekiwania w trybie pilnym z NFZ. Nie polecam, lekarz nie wzbudził mojego zaufania, nie udzielił żadnej fachowej porady. Bardzo słabo! Szkoda, że marnowane sa nasze skladki zdrowotne na oplacanie pensji takiego lekarza. Dodam, że konsultowałam się już z innym neurochirurgiem i wizytą ...

Omijać szerokim łukiem!!!
W czasie wizyty łaskawie zerknął na rezonans. Zalecenia lekarskie przypominały zalecenia filozofa-mędrca, nie miały nic wspólnego z medyczną wiedzą. Szkoda czasu i wizyty. Rok oczekiwania w trybie pilnym z NFZ. Nie polecam, lekarz nie wzbudził mojego zaufania, nie udzielił żadnej fachowej porady. Bardzo słabo! Szkoda, że marnowane sa nasze skladki zdrowotne na oplacanie pensji takiego lekarza. Dodam, że konsultowałam się już z innym neurochirurgiem i wizytą przebiegała bardzo fachowo, poparta wiedzą medyczną.

LEKARZ Z POWOŁANIA , SUPER FACHOWIEC !!! URATOWAŁ MNIE PRZED OPERACJĄ KRĘGOSŁUPA KTÓRĄ ZALECIŁ INNY LEKARZ . DZIĘKI PANU DOKTOROWI NIE JEŻDŻĘ NA WÓZKU !!!!!!!

Pan Doktor bardzo uprzejmy i rzetelny. Wszystko dokładnie wytłumaczy, jak nie ma pewności to wysyła na konsultacje. Nie rozumiem skąd tyle złych opinii. Ja pana doktora polecam.

Doktor Urbańczyk jest jednym z niewielu lekarzy, których polubiłem i nabieram szacunku. Pan Robert dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej pomóc pacjentowi. Nawet w czasach pandemii próbuje doradzić i jak najlepiej zaopiekować człowiekiem, który do niego przyszedł. Nie szuka sposobu aby jak najwięcej zarobić na pacjencie. Prawidłowo stawia diagnozę i leczenie

Doktor Urbańczyk już od prawie roku mnie leczy, nie mam zastrzeżeń. Wykrył refluks oraz dokładał wszelkich starań, abym w końcu dostała się na leczenie w dobie pandemii. Jest bardzo miły i faktycznie mi pomógł, przepisał mi antybiotyk oraz zalecił leki pomocnicze przy leczeniu dolegliwości. Nie rozumiem tych przykrych opinii w jego stronę.

Na pierwszej wizycie mowa, że kręgosłup do operacji (po wypadku samochodowym), ale trzeba zrobić "świeży" rezonans, bo musi wiedzieć co i jak, żeby zaplanować, szczegóły omówimy jak przyjdę z wynikiem. Przychodząc z wynikiem usłyszałam, że ból, to wytwór naszych umysłów i polecił znaleźć dobrego jogina. Kpina, żart, nie powinien mieć dostępu do pacjentów!

Jesli to taki zly lekarz to jakim cudem pracuje czy ktos ma z tym lekarzem sprawe w sadzie on ponoc jest bieglym sadowym

Do Pana Doktora trafiłem przypadkiem (skierowanie w trybie pilnym - wypuklina na kręgach szyjnych + znaczne drętwienie ręki), więc nie miałem wyrobionej żadnej opinie. Jednak po wizycie mogę z całą pewnością odradzić wizyty u tego "specjalisty". Na dzień dobry usłyszałem że jeśli nie do zabiegu to na pierdoły nie ma czasu. Ale wiadomo że książki po okładce też nie oceniamy i myślę poczekam co powie dalej. Po zweryfikowaniu części wyników oraz tako jakim badaniu stwierdza ból i drętwienie to wina znacznej nadwagi (190cm / 100kg) Zalecenie rehabilitacja (bez szczegółów ile ...

Jednak po wizycie mogę z całą pewnością odradzić wizyty u tego "specjalisty".
Na dzień dobry usłyszałem że jeśli nie do zabiegu to na pierdoły nie ma czasu.
Zalecenie rehabilitacja (bez szczegółów ile i jakich) + zmniejszenie wagi do 85kg (pracuje fizycznie)

Bardzo zly lekarz. Kto do niego trafi ten zawsze zaluje. Nie zna sie na leczeniu i robi duzo bledow.