dr n. med. Robert Wasilewicz

Nagrody i wyróżnienia:

Znajomość języków obcych:
- język angielski

Nagrody i wyróżnienia:
Wyrożnienie: Rozprawa doktorska „Ocena aktywności aktyniny i aktyny mięśniówki gładkiej w blaszce sitowatej twardówki oczu z neuropatią jaskrową zależną od podwyższonego ciśnienia wewnątrzgałkowego.
Wyrożnienie: XXVII Sympozjon Retinologiczny. Poznań.
Zanik nerwu wzrokowego w jaskrze wtórnej po chirurgii witreoretinalnej z zastosowaniem endotamponady olejem silikonowym
Ocena wybranych parametrów biometrycznych gałki ocznej : zależność grubości siatkówki od długości gałki ocznej - doniesienie wstępne

Wykonywane badania:
- Całodobowy profil ciśnienia wewnątrzgałkowego –Triggerfish, -OCT/AngioOCT/OCT odcinka przedniego oka,
- ORA,
- Tonometria konturowa Pascal,
- Gonioskopia impresyjna,
- Keratorefraktometria,
- Badanie holterowskie ciśnienia tętniczego, EKG i bezdechu sennego

Fachowiec, zaangażowany i bezinteresowny. Z całą stanowczością mogę wystawić jak najbardziej pochlebną opinie. Polecam dr Wasilewicza.

Doktor Wasilewicz jest wspaniałym lekarzem. Zawód, który wykonuje, jest nie tylko jego pasją, ale i powołaniem. To lekarz kompetentny, z ogromną wiedzą, życzliwy i troskliwy wobec pacjentów. Od kilku lat leczy mój wzrok i mogę stwierdzić, ze wreszcie trafiłam na dobrego okulistę, który nie bagatelizuje żadnego z objawów choroby. Mogę go tylko polecić innym!

Choruję na bardzo rzadką odmianę jaskry, którą zdiagnozował poprawnie właśnie doktor R. Wasilewicz. W trybie pilnym zostałam przyjęta do kliniki gdzie przeszłam dwie operacje oka lewego i dwie oka prawego. To on uratował moje jedyne oko na które widzę a drugie doprowadził do stanu, który można nazwać unormowanym. To właśnie doktor Wasilewicz jak nikt inny zupełnie bezinteresownie i z wielką determinacją podchodził do mojej choroby i tylko dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować. Uważam, że jest to lekarz bardzo kompetentny, życzliwy, uprzejmy, po prostu bardzo dobry człowiek..., któremu nie jestem i ...

To właśnie doktor Wasilewicz jak nikt inny zupełnie bezinteresownie i z wielką determinacją podchodził do mojej choroby i tylko dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować. Uważam, że jest to lekarz bardzo kompetentny, życzliwy, uprzejmy, po prostu bardzo dobry człowiek..., któremu nie jestem i nie będę w stanie się odwdzięczyć.

Choruję na jaskrę i zaćmę, ponadto cierpię na wysoką krótkowzroczność (18 dioptrii). Leczyłam się u wielu okulistów, dlatego mam porównanie. Uważam, że dr. Wasilewicz to lekarz kompetentny, uprzejmy, z empatią, naprawdę stara się pomóc pacjentowi. Eleonora

Eleonora

Bardzo dobry lekarz.Jestem bardzo zadowolona.Nikt wcześniej nie dopatrzył się choroby mojego oka zaatakowanego przez "robala".Polecam.

moge tylko dziekowac ze trafilam na takiego lekarza bo dzieki

moge tylko dziekowac ze trafilam na takiego lekarza bo dzieki

Bardzo zaangażowany, widać, że chodzi mu nie tylko o pokonanie choroby ale o to, żeby pomóc człowiekowi. Ma jedną wadę, że bardzo szybko mówi, trudno czaswem Go zrozumieć i to może czasem konfliktować z pacjentem. Bardzo polecam za fachowość i wyczuwalną dobroć.

Uratował mój wzrok, ustabilizował jaskrę. Świetny specjalista.

Uratował mój wzrok, ustabilizował jaskrę. Świetny specjalista.