lekarz Robert Woźnica

1,4
1,4
1,5
1,3

najgorszy chirurg z jakim miałem do czynienia, żle zrobił zabieg i moje leczenie przedłuzyło się do prawie roku czasu, nie polecam go nikomu

to jest pomyłka...nawet na chore gardło przepisze Altacet...lepiej leżec i czekać jak sie wyzdrowieje niz isć do tego pana...nie popatrzył nawet na moją nogę ....powiedział tylko, że kwśna woda i ma przejść...leczę sie już 3,5 miesiąca...

Bardzo nieprzyjemny lekarz, w ogóle nie jest uprzejmy, do leczenia podchodzi jak od niechcenia, źle leczy. Nie polecam tego lekarza.

na pewno nie z żylakami do niego, zero wskazówek co i jak robić, wypowiadają się za niego pielęgniarki, do dziś nie wiem od niego do kiedy nam chodzić tylko i wyłącznie na płaskim obcasie, a jak komuś noga nie wraca do 100% formy to odpowiedź jest taka: W GŁOWIE TO PANI SIEDZI

szkoda słów .ten typ człowieka nie powinien być lekarzem.nie polecam. Pacjentka

szkoda słów .ten typ człowieka nie powinien być lekarzem.nie polecam.
Pacjentka