lekarz Robert Zdanowski

Neurolog

Zgadzam się z opinia poprzednikow p d Zdanowski to swietny specjalista bardzo polecam , oby więcej takich lekarzy, bardzo dobrze dobrane leki trafna diagnoza , jeszcze raz bardzo serdecznie polecam pana doktora.

Polecam! Jest bardzo życzliwy,miły w pełni profesjonalny w tym co robi,bardzo dobrze i szczegółowo opisuje co przepisuje,na co dokładnie a przedewszystkim jest mega specjalista!widać ze przywiązuje uwagę do każdego pacjenta z osobna,chodzę do niego średnio raz w miesiącu bo tak przyjemnego lekarza to szukać ze świecą a do tego jeszcze skrupulatny i mądry! Potrafi zdiagnozować chorobę i dobrać odpowiednie leczenie,gdy zachodzi potrzeba to pociesza,podsumowując cudowny człowiek,lekarz i mężczyzna!

potwierdzam wcześniejsze opinie i bardzo polecam p. doktora, wysokiej klasy specjalista , sympatyczny człowiek , bardzo życzliwy

Serdecznie polecam, bardzo kompetentny , wysokiej klasy specjalista. Wyjaśnia bardzo rzeczowo wszystko związane z diagnostyką i leczeniem. Dobiera trafnie leki . Bardzo sympatyczny ,oddany swoim pacjentom. Jeszcze raz gorąco polecam.

Bardzo dobry lekarz. Dba o dobro pacjenta, kieruje na badania. Odpowiednio dobrał mi leki, dzięki czemu dobrze się czuję. Polecam!

SUPER LEKARZ!!!!Bardzo uprzejmy i taktowny....nie patrzy na zegarek podczas wizyty!!!!Dzięki Niemu moja mama szybko została postawiona na nogi.....szybko postarał się o badania i to bez żadnej dodatkowej opłaty.Profesjonalista!!!Polecam każdemu.

Lekarz godny polecenia. Podchodzi do pacjenta jak do człowieka. Rozwiewa wszytskie wątpliwości, można porozmawiać na spokojnie nie pogania ani nie pokazuje zniecierpliwienia. Zdecydowanie polecam!

Lekarz z powołania .Gorąco polecam pana doktora.Poświęca dużo czasu , tłumaczy i omawia chorobę.Leczenie mojej choroby było bardzo trafione i skuteczne .Jeszcze raz bardzo polecam.

Wspaniały lekarz nic dodać nic ująć oby więcej takich ludzi którzy tak podchodzą do swojego zawodu wspaniały lekarz i wspaniały czlowiek

Pelen profesjonalizm, i skutecznosc leczenia .Bardzo polecam p. doktora.Lekarz uprzejmy z powołania, zaangażowany w leczenie swoich pacjentów

Wciąż poszukujesz "Neurolog Grodków"?

Pracownia EMG,opole, dębowa 5
Dłuskiego 17