lekarz Roman Chwedorowicz

Neurolog

Lekarz nie szanujący czasu pacjentów (spóźnienie ponad godzinne jest podobno standardem), bez poświęcenia wystarczającej uwagi dolegliwościom i odmowa zlecenia specjalistycznych badań.. 2 godz. oczekiwania na przyjęcie przez lekarza i totalny zawód.. nie polecem!

lekarz porażka,wiecznie spóźniony przynajmniej godzinę bo przecież trzeba wypić kawę z kolegami.Co do jego oceny problemu pacjenta też jest bez rewelacji.Zdecydowanie odradzam wszystkim którzy idą tam nawet z prostym problemem.

Lekarz wiecznie spóżniony, gdy dzwoni się do niego odpowiada że ma swoje sprawy.Stan zdrowia mojej mamy określił na wyeksplatowany , a że ciała DODY nie ma to głowa musi boleć.

Bardzo dobry i fachowy lekarz polecam.Bardzo wesoły potrafiący wspaniale wytłumaczyć chorobę jej objawy.

Lekarz się wiecznie spóźnia niezależnie od tego czy wizyta jest finansowana przez NFZ czy jest to wizyta prywatna. Ogólnie bada bardzo szybko i moim zdaniem mało dokładnie. Osobiście nie polecam.

Lekarz się spóźnił a na pytanie od której będzie przyjmował nakrzyczał na mnie że jeszcze jest zajęty i będzie przyjmował jak załatwi swoje sprawy. Dodam że byłą to wizyta prywatna umówiona dzień wcześniej i dokładnie ustaloną godziną.

Witam,pan doktor Chwederowicz to dusza nie człowiek:)jest bardzo uprzejmy,miły dla pacjętów i co ważne zna się doskonale na tym co robi.Polecam z czystym sumieniem Tego pana doktora.

3godziny czekania, wejście do gabinetu...zagubiona karta...15minut czekania w gabnecie bo pan doktor pił kawkę.... aż wreszcie zaczęłam tłumaczyć moje objawy które leczę od 8lat...min. bezdech, padaczka,... zawroty głowy...wizyta skończyła się zapisaniem jakichś tabletek ziołowych na nerwicę!!!!!!!!!!! EEG w tymże szpitalu : zapis całkowicie błędny!!!..bo chyba pani robiąca EEg nie była zbyt kompetentna..zresztą czego można się spodziewać jeśli siedzi ona w rejestracji... powtrórka badań w Szpitalu Abramowickim i zapis prawidłowo wykonany...po czym wiem jak mam się leczyć. ZATEM POLECAM SZPITAL ABRAMOWICKI SUPER SPECJALIŚCI

Nie wiem, skąd ta opinia, odosobniona zresztą - ma na myśli tę bezpośrednio poprzedzającą moją, bo z pozostałymi się zgadzam. Z niektórymi wręcz w całej rozciągłości. I dlatego nie będę tu po raz kolejny wyliczać wszystkich zalet Doktora. No dobry jest, i tyle. Nic dodać, nic ująć. Niewątpliwie ma lepsze i gorsze dni, ale ma do tego prawo, bo to ludzka cecha jest, a Doktor nie jest ani bezdusznym robotem, ani zawsze milusim zwierzątkiem futerkowym, więc czemuż miałoby być mu obce, to co ludzkie, i ja nie łączyłabym tego z charakterem wizyty. Jeśli już z jakimś/czyimś charakterem, to tylko i wyłącznie charakterem pacjenta. Niektórym zaiste trudno dogodzić…

Na prywatnej wizycie było miło, natomiast na NFZ zdecydowanie NIE!!! Ale to już w Polsce norma.