lekarz Roman Diechtiarow

Laryngolog

Bardzo dobry lekarz. Jeżdżę synem od kilku lat I jestem bardzo zadowolona. Kiedyś zatoki leczone antybiotykami i nie pomagało. U Pana doktora leczenie okazało się bardzo skuteczne. Na początku jeździłam z synem częściej a teraz rzadko i to z małą dolegliwością,bo syn bardzo lubi do Pana doktora jeździć. Syn od kilku lat nie przyjmuje antybiotyków,tylko leki homeopatyczne. Przemiły lekarz ,rozmawia z nami z synem żartuje.Kiedy potrzebuje porady , dzwonie i zawsze doradzi. Sam proponuję jak się coś nie wie dzwonić. Polecam z całego serca ❤️❤️❤️.

Kilka lat temu zgłosiłam się do doktora z chronicznym zapaleniem zatok, leczyłam sie u kilku lekarzy bezskutecznie,(biorąc antybiotyki) dopiero tu otrzymałam poradę i leczenie dzięki któremu moje zatoki są wyleczone. Polecam doktora każdemu dorosłemu i dziecku,

JAKO HOMEOPATA I OCZYWIŚCIE LARYNGOLOG CZYLI LEKARZ OD CAŁEGO LUDZKIEGO ORGANIZMU A PRZEDE WSZYSTKIM ODPORNOŚCI POWINIEN BEZWZGLĘDNIE TEGO SIĘ TRZYMAĆ BEZWZGLĘDNIE . POZDRAWIAM.

Pan Diechtiarow wmawia zapalenie zatok, chyba lubi to leczyć. Jest wyjątkowo nie miły, mimo prywatnej wizyty.

Lekarz, który jako jedyny nie dał mi antybiotyku, ale przepłukał zatoki tak, że po 36 latach ciagłych zapaleń zatok i nieustannego kataru mam spokój. Jedyny laryngolog, którego mogę polecić, ponieważ nie wyciąga pieniędzy, nie wpycha "z miejsca" antybiotyku i przede wszystkim płucze zatoki skutecznie likwidując problem, a nie proponując operację zatok za "jedyne" 10.000 zł. Stosuje metody nieinwazyjne, ale wysoce skuteczne. Polecam z czystm sumieniem.

bardzo dobry lekarz, jestem zadowolony po wizycie u niego . Naprawdę mi pomógł.

bardzo dobry lekarz, jestem zadowolony po wizycie u niego . Naprawdę mi pomógł.

Zmagałem się z ciągłymi nawracającymi infekcjami krtani ( chrypka itp. ) Pan Doktor stwierdził chore zatoki. Którą to dolegliwość wypatrzył na kliszy prześwietlenia zatok. Co ciekawe opis radiologa na zdjęciu zatok tego nie potwierdzał. Ja uwieżyłem Panu Doktorowi i leczenie trwało 1,5 miesiąca. Po 3 wizytach po 70zł plus leki homeopatyczne ( razem straciłem około 400zł ) zdecydowałem odwiedzić innego laryngologa, który zobaczywszy klisze prześwietlenia zatok ( tą samą sprzed 1,5 miesiąca ) nie potwierdził diagnozy Pana Diechtiarowa. To samo powiedział allergolog- zatoki zdrowe. Okazało się że to alergia i nie doleczone przeziębienie. Pana Doktora nie polecam, ponieważ kazał mi się uzbroić w cierpliwość i czekać. A stan podgorączkowy i kaszel był lekceważony. Doszło nawet do bólu w klatce piersjowej, a Pan doktor nadal homeopatia i czekamy. Niestety straciłem czas , pieniądze i może straciłbym więcej, gdybym nadal trwał. I jeszcze jedno byłem pytany za każdą wizytą czy katar mi przeszedł, a ja od początku nie miałem kataru. Pozdrawiam!

Nie polecam tego Pana! Jest nie uprzejmy i arogancki!

Nie polecam tego Pana! Jest nie uprzejmy i arogancki!

Polecam,wyjątkowa skuteczność leczenia,często bez antybiotyku,metodami naturalnymi,dobre oddziaływanie na pacjenta