dr n. med. Roman Gawęda

Ortopeda

Doktor ma rewelacyjne podejście do swoich pacjentów a do tego jest świetnym specjalistą. Na prawdę zna się na rzeczy i pomógł mi w sytuacji gdy inni nie dawali szans na normalne funkcjonowanie mojej dolnej kończyny. Nie żałuje ani grosza wydanego na wizyty do tego lekarza.

Lekarz ma bardzo sympatyczne podejście do pacjenta. Polecam doktora z problemami urazowymi , byłem u dr wielokrotnie i jeszcze ani razu mnie nie zawiódł. Jest osobą konkretną i bardzo zawodowo podchodzi do sytuacji w której znajduje się pacjent.