lekarz Roman Gorlach

Wenerolog, Dermatolog

Po pierwsze: rewelacyjny człowiek, aż chcę się wchodzić do gabinetu. :)Po drugie- słucha tego, co się do niego mówi. Wysłuchał dokładnie ,, historii" mojego strasznie mocnego trądziku, tego czym się leczyłam, co mi kiedyś pomogło, a co nie. Na tej podstawie zapisał mi coś, co kiedyś pomogło oraz preparaty pomocnicze. Efekt widać już po 2 tygodniach!!!!!!!! :) Oczywiście, walka z trądzikiem potrwa, ale jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych efektów, bo nowe wypryski niemal się nie pojawiają. Pan doktor bardzo dokładnie tłumaczy, jak zażywać przepisane leki, działa od podstaw, od preparatów do oczyszczania twarzy na lekach kończąc. Co prawda, trzeba poczekać w kolejce, ale naprawdę warto. :)

Witam, lecze sie u tego pana 3 miesiac, i nie wiem co mam o tym mylslec, mam 21 lata, z tradzikiem walcze od liceum, pewnego dnia wstalem i po prostu poszedlem, ludzi od groma w poczekalni, siedzialem 3 godziny, zdazylem sie nasluchac w poczekalni jaki to wspanialy lekarz, przyjezdzaja do niego ludzie z calej Polski. Ogolnie nie wierze w lekarzy, uwazam, ze jesli chodzi o tradzik to zaden nie jest w stanie pomoc ;/ na wlasna reke uzywalem praktycznie wszystkie preparaty ktore wyszly na rynek, mascie, tabletki, oklady, wszystko. no i nic. Zdecydowalem sie poszperac glebiej po necie i znalazlem opinie o tym lekarzu i zdecydowalem sie ze pojde, zasiegne opinii specjalisty poniewaz juz bylem na skraju zalamania, byl to czas kiedy cala twarz mnie bolala, i po prostu powiedzialem sobie 'a moze pomoze?!' wiec pojechalem, i nadal jezdze, byly momenty, ze cala sala byla zapelniona a ja czekalem ktorys tak w kolejce na schodach. Jesli chodzi o lekarza, to mily czlowiek, ktory slucha glosno radia, ale po takim dlugim czekaniu, mialem inne oczekiwania, a nie wyjasnil skad sie to wzielo, czego unikac, zadnej takiej pogaduszki. Dal mi ksero ... co po kolei brac, jakie tabletki łykać, przygotowany 'plan' na 5 miesiecy, i mial tego troche, a myslalem ze to raczej sprawa 'indywidualna' w końcu sa rozne odmiany jesli chodzi w moim przypadku to odmiany tradziku. Pierwsza wizyta kosztowala mnie 40 zł ... i kolejne dwie takze, ost czyli czwarta 30 zl. nie wiem co tu napisac, wiem ze to wymaga czasu, ale po trzech miesiacach 'leczenia' u tego dermatologa nie widze zbyt duzych efektow. :( i nie wiem co zrobie, poczekam jeszcze dwa miesiace, jesli nie bede widzial efektow to zrezygnuje. Jak na razie jestem tak zrospaczony, ze nie mam innego wyjscia, jak isc i wydac kolejna kase na wizyte, i leki. Mam skryta nadzieje, ze jednak kolejna wizyta u pana Gorlacha, cos jednak zmieni.

Lekarz ten powinien dawno odpoczywać na emeryturze a nie dręczyć chorych ludzi.Polecono mi tego lekarza jako jednego z lepszych , większości wypisuje te same leki jak mojej rodzinie chociaż na inne choroby i ma gotowe już recepty.To szarlatan , jak poszłam nie polecam, bo pomoc tego lekarza może przydac sie umarłemu , nie wspomne o cenie leków , trzeba mieć naprawde dużo kasy....

Nie radze nikomu wizyty u tego dermatologa,dokładnie nie obejrzał mojego przypadku...przepisał tabletek bardzo drogich!!,kiedy tabletki zażywałam, nie powiem były efekty,ale gdy przestałam stało się dokładnie to samo co przed pójściem do dermatologa,więc nie miało to sensu.Strata pieniędzy i czasu!!!Miałam zamiar iść tam do niego i wygarnąć mu co on w ogóle robi,tyle kasy zmarnowałam przez niego. Jak myślicie iść ?

Bardzo dobry lekarz polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Długo się czeka ale warto

Po wysłuchaniu wielu pozytywnych opiniach udałam się na wizytę z córką. prawdąjest że dokładnie wyjaśnił chorobę, zalecenia, itd niemniej jednak nie przyjżał się objawom tylko z góry zdiagnozował - grzybica skóry głowy. Zdziwiłam się, bo osobiście rozmawiałam z osobami które mo go poleciły i w tamtych przypadkach diagnoza była tka sama. Im pomógł, mojej córce nie, wydałam na leki 200 zł. Nie zalecił żadnych badań, a to nie był pierwszy dermatolog, którego odwiedziłam i przekazałam jakie były podejrzenia co do choroby.

Wspaniały lekarz, poświęca pacjentowi wiele czasu, w swojej pracy jest rzetelny i bardzo uprzejmy. gorąco polecam

Zanim moje dziecko trafiło po Pana Gorlacha to przez 5 lat było leczone na atopowe zapalenie skóry.Stwierdziłam że trzeba zmienić dziecku lekarza gdyż przez okrągły rok dziecko miało taką sama wysypkę a leki pomagały tylko przeciw świądowi.Kiedy trafiłam do lek.Gorlacha i powiedziałam co mojemu dziecku dolega stwierdził(przed obejrzeniem mojego dziecka)że to brak odporności a nie AZS. Diagnoza była trafna i takim sposobem mam zdrowe dziecko bez wykwitów na skórze.

to specjalista i lekarz z prawdziwego zdarzenia. znam go od ponad 40 lat i właściwie mogę powiedzieć, że tacy jak doktor Roman Gorlach lekarze, to w dzisiejszym świecie prawdziwa rzadkość. polecam tego specjalistę, bo wielokrotnie pomagał mnie oraz moim bliskim wyjść z poważnych opresji. jest to człowiek życzliwy i czasem też można od niego usłyszeć zalecenia opierające się o metody leczenia sposobem niekonwencjonalnym. w każdym razie jest na tyle skutecznym specjalistą , że można jego usługi polecić z czystym sumieniem. co czynię.

Najwspanialszy lekarz ,jakiego dotąd spotkałam na swojej drodze walki z długą i uciążliwą chorobą skórną - trądzikiem. Lekarz bierze pod uwagę wszelkie aspekty nie tylko zapobieganie skutkom, ale także wysyła na wszelkie badania ,szukając głebiej przyczyny. Przy tym niezwykle miły, uprzejmy i naprawdę empatyczny człowiek .Lekarz z powołania niestety jakich mało...Ja do doktora przyjeżdżam regularnie ze Szczecina.