lekarz Roman Gorlach

Wenerolog, Dermatolog

GENIALNY!! Prawdziwy lekarz z powołania, skromny, oddany i przyjmuje do ostatniego pacjenta! Skuteczny jak żaden inny dotąd. Oby więcej takich mądrych lekarzy a nie chłonnych kasy!!

Brak słów uznania. Gdybym jeszcze znalazła tak wspaniałego lekarza "od nadgarstka", byłabym najszczęśliwszą babą pod słońcem i pod księżycem. Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora - żołądek nie boli do dziś:))

żołądek nie boli do dziś:))

Od znajomej dostalem numer telefonu kom.od pewnego czasu w okol odbytu pojawily sie narosla potem dowiedzialem sie ze do kk choc nie wiem od czego to sei wzielo, po dwoch wizytach i smarowaniu tego specjalnym preparatem ktory zostal zrobiony przez pana doktora zostalo to wypalone troche cierpialem potem kolejna wizyta ,przypisanie lekow na wirusowke nie byly tanie a teraz 3 tydzien i wszystko oki bez objawow narotow lekarz godny polecenia

Jest to prawdziwy lekarz z powołania. Skutecznie pomógł mojej córce, tesciowej i wielu moim znajomym. Potrafił postawić trafną diagnozę i przepisać skuteczne leki. Rozmawia z pacjentem. Umie słuchać pacjenta i bardzo cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości i zalecenia. Prowadzi prywatną praktykę, ale nie po to by się szybko wzbogacić, ale raczej żeby pomagać i leczyć. Potrafi przyjechać do chorego i nie pobierać za to dodatkowej opłaty. Oby takich lekarzy było więcej.

jest naprawdę lekarzem godnym polecenia.Jestem mu wdzięczna że mnie wyleczył i nie "pociął" całej twarzy jak inny

genialny a przy tym skromny, widać ,że jedyne na czym mu zależy to zdrowie i dobro pacjenta. Wyleczył mnie z choroby z która zmagalam sie wiele lat , zaden lekarz nie potrafil mi pomoc. Szczerze polecam!!!!

Szczerze polecam Pana doktora Romana Gorlacha. Wyleczył w moim przypadku poważne stadium grzybicy wewnętrznej z objawami zewnętrznymi, której np. Pani dr. Jurgielaniec kompletnie nie potrafiła zdiagnozować, przepisywała mi maści sterydowe i wysyłała do alergologa. Kuracja, jaką dr. Gorlach zastosował była kompleksowa, 33-dniowa, zestaw tabletek i maści, które skutecznie zwalczają chorobę, po której nie ma już śladu. Koszt jednej wizyty to 40, lub 50 zł, jednak najczęściej wystarcza jedna wizyta. Jest to lekarz, któremu nie zależy na pieniądzach, posiada bardzo dobrą renomę w całej Polsce. Leki, które Pan dr. Gorlach na ...

Koszt jednej wizyty to 40, lub 50 zł, jednak najczęściej wystarcza jedna wizyta. Jest to lekarz, któremu nie zależy na pieniądzach, posiada bardzo dobrą renomę w całej Polsce. Leki, które Pan dr. Gorlach na ogół stosuje nie należą do najtańszych, jednak w pełni zwalczają przyczynę jak i objawy choroby. Zaangażowanie dr. Gorlacha w swoją pracę oceniam na wzorowe, nawet na niewspółmiernie duże do kosztów wizyty!

Bardzo jestem zadowolona z tego lekarza.Bedac na wkacjach trafilam do niego zupelnie przypadkiem.I cale szczescie,ze wlasnie do niego.Bardzo mi pomogl.Polecam.Nie dziwie sie ,ze w poczekalni bylo tylu pacjentow.

Naprawdę trafnie zdiagnozował chorobę, i skutecznie wyleczył

Naprawdę trafnie zdiagnozował chorobę, i skutecznie wyleczył