prof. dr hab. n. med. Roman Goś

2,5
2,6
2,6
2,5

52 lata jestem pod opieką pana profesora. Gdy bylam mloda, był doktorem n.med. Pierwszy lekarz, który po leczeniu bezskutecznym przez 8 lat przez innych lekarzy zdiagnozował mnie i do dzisiaj ratuje moje oczy. Leczy się u profesora takze moj maz. Nie damy złego słowa powiedzieć na prof. Gosia. Gdy jest potrzeba, robi wszystkie badania. Tyle lat i nigdy nie spieszył się kosztem pacjenta. Nie chodzi o to, by spędzić w gabinecie godziny. Chodzi o to, by być dobrze zdiagnozowanym. Szczerze polecamy prof. Romana Gosia.

Doskonały lekarz, dzięki któremu widzę. Z owrzodzeń rogówek wyprowadził moje oczy bez jakiegokolwiek śladu po owrzodzeniach. Miałam też inne problemy z wzrokiem - prawie nie widziałam. Wszystko minęło bezpowrotnie. Jestem wdzięczna Panu Profesorowi za nieocenioną pomoc.

Doskonały lekarz, dzięki któremu widzę.

Profesor wzbudza zaufanie ale to tylko pozór na który dajemy sie nabrac.Potrafi okazać irytację choc stara sie czynić to w sposób zawoalowany. Jednak dla osób wrażliwych jest to bardzo czytelne. Wiele lat leczenia i efekty coraz gorsze. pobyt w szpitalu wspominam wybitnie negatywnie. Nie polecam. Nie polecam okulistyki w Wam-ie.

Profesor Goś leczył u mnie zwyrodnienie plamki żółtej kropelkami przez 4 miesiące niepodając innego sposobó na leczenie tej choroby a okazuje się że da się zachamowac postęp tej choroby zastrzykami o których doktor nawet niewspomniał bardzo niepolecam tego lekarza ponieważ wzrok mi sie jedynie pogorszył po wizycie u doktora.

Zdecydowanie odradzam wizytę u profesora. Podczas wizyty nie miałam zrobionych podstawowych badań: komputerowego badania wzroku, sprawdzenia ciśnienia w oku (pomimo, iż noszę soczewki kontaktowe i w tym przypadku jest to podstawowe badanie) Wizyta ograniczyła się niemalże do odczytania z tablicy cyferek, literek i do propozycji kupna soczewek twardych, oczywiście ze wskazaniem adresu i numeru telefonu, gdzie najlepiej jest je kupić.

1,5 tygodnia w szpitalu, szereg badań i ... Brak sprecyzowanej lub czytelnej diagnozy oraz brak propozycji, co do dalszego postępowania. Za to, doswiadczenie studentów bezcenne.

1,5 tygodnia w szpitalu, szereg badań i ...

Leczę się u prof. Romana Gosia od dawna. Dzięki Jego wyjątkowej i wszechstronnej wiedzy okulistycznej cieszę się dobrym wzrokiem.Polecam wszystkim.

Nie polecam. Pan prof. Poleca pacjentowi zdecydowanie zbyt mało czasu i uwagi. Nie słucha co się do niego mówi i "leci" swoim bardzo szablonowym i na dodatek nie właściwym (w moim mniemaniu) torem. Kilka wizyt (prywata i szpital). W moim przypadku (dziwny zespół suchego oka) zastosował takie samo leczenie (jedna z metod) jak, w przypadku spotkanego pacjenta w szpitalu po urazie mechanicznym oka!! Dzięki wizytom u tego Pana moje schorzenie stało się totalnym koszmarem (stało się bardziej silne, upierdliwe, "bolące").