lekarz Roman Korczak

Pediatra

bardzo dobry lekarz, mily, doswiadczonyi rzetelny. zawsze ma czas dla swoich pacjentow polecam Go wszystkim!!

Pediatra z powołania! lekarz, którego każdemu mogę polecić. Zawsze pod telefonem, co ma szczególne znaczenie jeśli, pacjentem jest nasze dziecko!Chętnie udziela porad, można liczyć na Jego pomoc nawet w weekendy i o późnej, czy nawet bardzo wczesnej porze.

Ten lekarz poza tym, że jest doskonałym pediatrą jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Zawsze uprzejmy, zawsze pod telefonem...nie ma takich słów, które mogą go opisać. Gdy tylko go spotykam mam wrażenie, że czasem Bóg pozwala nam obcować z prawdziwymi aniołami.

znakomity lekarz!!! bardzo dobre podejście do dzieci!!! polecam!!!

znakomity lekarz!!! bardzo dobre podejście do dzieci!!! polecam!!!

Jest najlepszym lekarzem jakiego znam. Ma jeden cel podczas wykonywania swojej pracy: wyleczyć dziecko! A my wszyscy po to idziemy do pediatry:)

Jest najlepszym lekarzem jakiego znam.
Ma jeden cel podczas wykonywania swojej pracy:
wyleczyć dziecko!
A my wszyscy po to idziemy do pediatry:)

Lekarz godny zufania.jako jedyny wykryl wade u mojego dziecka i to tylko i wylacznie dzieki niemu teraz jest w porzadku.

Dr R. Korczak to najlepszy z najlepszych pediatrów. Jest przede wszystkim bardzo mądrym człowiekiem. Ma ekstra podejście do swoich małych pacjentów. Zawsze jest dostępny, przyjeżdża na wizyty domowe o każdej porze dnia i nocy. Polecam wszystkim tego wspaniałego lekarza.

Lekarz uratował mi życie, nikt inny nie potrafił rozpoznać choroby.

Lekarz uratował mi życie, nikt inny nie potrafił rozpoznać choroby.

Lekarz z powołania. Bardzo dobry lekarz, można zawsze na niego liczyć. Do naszego dziecka przyjechał w niedziele bez problemu natomiast inni nawet nie odbierali telefonu. Polecam

DOKTOR KORCZAK MOŻE KIEDYŚ I BYŁ NAJLEPSZY W SWOIM FACHU , NATOMIAST W TYM MOMENCIE MA ZA DUŻO NA GŁOWIE, POLITYKA KIEROWNIK PRZYCHODNI LEKARZ PEDIATRA...... CIĘŻKO TO OGARNĄĆ , MA SWOJE LATA I DAJĄ SIĘ WE ZNAKI , ZLEWA PACJENTÓW HURTOWO.WMAWIA PANIKOWANIE A JAK PROBLEM NARASTA MÓWI :,,TRZEBA Z TAKIMI RZECZAMI ZGŁASZAĆ SIĘ WCZESNIEJ........''