dr n. med. Roman Krupinski

Endokrynolog

Niezwykły człowiek. Uprzejmy, cierpliwy, słowny, gotów poświecić czas pacjentowi i po sto razy objaśniać i odpowiadać na pytania, dodać otuchy. Konkretny do granic możliwości, wybitny fachowiec. Chwale go ja, bo zoperował mnie bez powikłań i problemów. Wziął pod uwagę to ze była to moja pierwsza w życiu operacja, zadbał o to zeby nie było traumy. Chwali personel szpitala, opisując Pana Doktora jako najlepszego fachowca oddziału. Zeby wszyscy lekarze tak pracowali świat byłby lepszy. Polecam, byc pod opieka Pana Doktora to była konieczność, ale i przyjemność