Endokrynolog Łódź

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Witam!
Pragnę dodać swoją opinię na temat dr Zygmunta.Byłam jego pacjentką przez tydzień gdy leżałam na oddziale endokrynologii on był moim lekarzem prowadzącym.Zajął się mną profesjonalnie,poświęcał dużo czasu,wyjaśnił mi na czym polega moja choroba,objawy,zalecenia.Jestem usatysfakcjonowana.bardzo polecam tego lekarza,bo lepiej nie mogłam trafić,jest w Matce Polsce najlepszym specjalistą.Godny polecenia.Dziękuję mu z całego serca za WSZYSTKO. pacjentka Joanna Biały

Witam!

Opinia dodana przez: Joanna

Cegielniana 20
93-346 Łódź

Chciałam jeszcze dodać do komentarza Pani Doktor to anioł. Bardzo mi Pan Doktor brakuje, nie wiem czy już Pani wyzdrowiała, cały czas czekam na Panią Doktor....Pozdrawiam serdecznie życząc powrotu do zdrowia...Bardzo mi brakuje tego wsparcia którego otrzymałam od Pan Doktor, mam nadzieję że Pani wróci do nas. Z poważaniem Szewc Jadwiga...

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

cudowny - myślący przyjaciel brzdąców. kazda strapiona i czesto pozostawiona samej sobie matka/ babcia/ chorego dziecka wie/ bedzie widziala co za tym stwierdzeniem idzie.

Opinia dodana przez: Mama/babcia

Renata Stawerska

Endokrynolog dziecięcy

ICZMP Łodz

Łódź

Lekarz endokrynolog w ICZMP w ŁOdzi , do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie , zawsze uśmiechnięta i życzliwa , z poczuciem humoru , lekarka z ,,powołania,,.

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Niezwykły człowiek. Uprzejmy, cierpliwy, słowny, gotów poświecić czas pacjentowi i po sto razy objaśniać i odpowiadać na pytania, dodać otuchy. Konkretny do granic możliwości, wybitny fachowiec. Chwale go ja, bo zoperował mnie bez powikłań i problemów. Wziął pod uwagę to ze była to moja pierwsza w życiu operacja, zadbał o to zeby nie było traumy. Chwali personel szpitala, opisując Pana Doktora jako najlepszego fachowca oddziału. Zeby wszyscy lekarze tak pracowali świat byłby lepszy. Polecam, byc pod opieka Pana Doktora to była konieczność, ale i przyjemność

Opinia dodana przez: Anna

Gabinet Ginekologiczny
al. Kościuszki 98 m.9, Łódź
90-442 Łódź

Pani doktor jest moim lekarzem od lat i zawsze wyczuwam u niej mnóstwo empatii i serdeczności. Uważam, ze jest rzeczowa i profesjonalna. Doskonale stawia diagnozy i skutecznie leczy. Przy każdej wizycie uświadamiam sobie, że dokonałam słusznego wyboru, ponieważ oprócz ukierunkowanego leczenia otrzymuję od niej zawsze cenne porady na temat stylu życia i dietetyki. Dlatego właśnie nie zamieniłabym jej na nikogo innego w tej profesji ! Co więcej cennik w gabinecie prywatnym jest wyjątkowo niski, w porównaniu do innych lekarzy tego typu ! Zdecydowanie polecam !

Jaracza 13 lok. 28
90-260 Łódź

Wyratował mnie z opresji 15 lat temu i od tego czasu trzymam się mojego doktora.Wizyty są bardzo przyjazne,a lekarz kompetentny,kulturalny,niedrogi.Urzeka punktualnością i klasą.Nie straszy pacjentek,co zdarza się w innych gabinetach.Polecam go wszystkim pacjentkom.Doskonały fachowiec,a przede wszystkim lekarz z powołania.

dr Włodzimierz Cieśla

Ginekolog położnik, Ginekolog

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Dr. Cieśla jest super lekarzem. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad i stawia trafną diagnozę. Moje hormony wróciły do normy.

Opinia dodana przez: Inka

I

Łódź

Mam zaufanie do doktor Bańskiej.Godna polecenia.kompetentna ,miła.Leczę sie juz u tej Pani 6 lat.dokładnie zbada wysłucha doradzi.Ja chodzę do P,Bańskiej w Płocku

Opinia dodana przez: Ewa
Endokrynolog Łódź dr n. med. Joanna Wiktorska

Salve
A.Struga 3
93-509 Łódź

Prawdziwy lekarz z powołania, dociekliwa i bardzo empatyczna. Wspaniałe podejście do pacjenta bez zbędnej ściany pacjent - lekarz polecam :)

Opinia dodana przez: Milena

Endokrynolodzy w mieście Łódź