Endokrynolog Łódź

- 68 lekarzy
Łódź Endokrynolog dr n. med. Włodzimierz Koptas

dr n. med. Włodzimierz Koptas

Chirurg ogólny, Endokrynolog

liczba opinii: 7

Gabinet

Łódź

Średnia ocen: 4,4/5
Pozostawiony kawałek tłuszczaka, nie został usunięty w całości przez p. Koptasa chirurga. Widział doktor wynik badania rezonansu, opis, podana lokalizacja, wielkość, płyta z rezonansem. Przykro że w ogóle podjął się zabiegu, jak taki jest skutek. Mam teraz kłopot, miejsce po zabiegu boli, blizna i następny zabieg i kolejna blizna na karku przede mną. Kolejne badania, koszty, które ponoszę. Pora najwyższa zastanowić Się proszę Pana czasem nad tym, co się robi ...
Opinia dodana przez: Anonim
Łódź Endokrynolog dr n. med. Joanna Wiktorska

dr n. med. Joanna Wiktorska

Endokrynolog

liczba opinii: 5

Salve
A.Struga 3
93-509 Łódź

Średnia ocen: 4,9/5
Prawdziwy lekarz z powołania, dociekliwa i bardzo empatyczna. Wspaniałe podejście do pacjenta bez zbędnej ściany pacjent - lekarz polecam :)
Opinia dodana przez: Milena

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kuzdak

Chirurg ogólny, Endokrynolog

liczba opinii: 26

Gabinet
Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Średnia ocen: 4,7/5
Niestety ten człowiek leci już tylko na dobrej opinii i już chyba czas dać sobie spokój z tym zawodem zanim kolejnej osobie odbierze on głos, tak jak mojej mamie po operacji tarczycy uszkodził struny głosowe i tak o to jednego dnia mama mówiła normalnie a po operacji cisza, tylko szept. Do błędu trzeba się przyznać i ponieść konsekwencje !
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Ireneusz Salata

Endokrynolog, Ginekolog położnik

  (+1 więcej)
liczba opinii: 23

matka polka

Łódź

Średnia ocen: 3,5/5
Witam wszystkich czytających opinie o dr sałata Leczę się u doktora wraz z partnerem na niepłodność. Po kilku miesiącach wizyt oraz po przeanalizowaniu wyników badań pan dr sałata zdiagnozował u nas choroby. Które uniemożliwiały nam zajście w ciążę. Bo zajście w ciążę to nie tylko problem jednej ze stron. Owszem dr ma swoje podejście do pacjentów dla jednych może wydawać się dziwne ale to nie wszystko. Wg naszej opinii o. ...
Opinia dodana przez: nina
Średnia ocen: 4,2/5
Pan profesor podwarza wszystkie badania. Tylko on zna się na leczeniu. Przerzut raka do wezłów chłonnych w/g niego nie jest p[rzrezutem. Lekarz który robi mi USG od 5 lat nie zna sie na tym co robi. Inny profesor nie zna sie na tarczycach. Wizyta mnie zniesmaczyła
Opinia dodana przez: katarzyna

dr n. med. Małgorzata Jędrzejczyk

Endokrynolog, Ginekolog

liczba opinii: 16

INTERMEDICUS Centrum Rehabilitacji Anny Blaszczyk
ulica Kraszewskiego 7/9
93-161 Łódź

Średnia ocen: 3,5/5
Mam 17 lat, za dwa miesiące już 18 - z problemem anoreksji borykam się od pięciu lat - w tym czasie utraciłam miesiączkę i żaden ginekolog nie chciał mi pomóc - wszyscy tylko mówili - przytyj, bo jak TY wyglądasz, a ja czułam się zlekceważona, poniżona, coś jakby na zasadzie - kolejna, co przyszła do gabinetu i marudzi. Nie ukrywam, korzystałam z wizyt publicznych i chyba, dlatego one zawodziły, a ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Zbigniew Krawczyk

Endokrynolog, Ginekolog położnik

liczba opinii: 15

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Średnia ocen: 2,8/5
Miałam do czynienia z wieloma endokrynologami i muszę przyznać, że dr Krawczyk ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wyników, choroby. Prawie jak lekarz z powołania ;) prawie, bo podnosi głos ale także uroczo się uśmiecha :) radzę jednym uchem wpuścić, drugim wypuścić... Chce jak najlepiej dla pacjenta, nawet jeśli mówi, że robi to w trosce o siebie :) polecam!
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Grzegorz Stróżyk

Chirurg ogólny, Endokrynolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 13

Gabinet

Łódź

Średnia ocen: 4,7/5
Pan Doktor jest bystry i ma wiedze. Robi USG i biopsje co obecnie niewielu robi. Ma także laser do zmian skórnych w gabinecie. To poza tym przemiły człowiek. Polecam.
Opinia dodana przez: Michał

dr hab. Agata Cajdler-Łuba

Endokrynolog

liczba opinii: 11

Przychodnia
Motylowa 4
91-362 Łódź

Średnia ocen: 4,5/5
Nie wiem czemu opinie na temat tej Pani doktor są tak pochlebne, ponieważ może i specjalistą jest dobrym, ale ja wyszłam z gabinetu bardzo zdegustowana. Pani doktor co chwilę robiła uwagi do mojego wyglądu i rzeczy zupełnie nie związanych z badaniem. Jak każdy wie badanie ginekologiczne nie należy do najprzyjemniejszych, a to dokładało mi stresu. Jestem bardzo zdegustowana i wiem, że już nie pójdę na wizytę.
Opinia dodana przez: Kar

lekarz Sławomir Mucha

Internista, Endokrynolog

liczba opinii: 11

Przychodnia
dr. Stefana Kopcińskiego 32
90-154 Łódź

Średnia ocen: 2,8/5
Przychodnia zmieniła mi lekarza endokrynologa na doktora Mucha, ponieważ poprzedni lekarz zwolnił się.
Miałem stwierdzone wole guzowate tarczycy. Po wycięciu mi tarczycy okazało się, że usunięto mi tarczycę wraz z nieinwazyjnym nowotworem tarczycy.
Doktor Sławomir Mucha sam osobiście zarejestrował mnie do Szpitala w Zgierzu ( koło Łodzi ) w celu zbadania między innymi, czy nie mam przerzutów.
Pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem do pacjenta, że lekarz osobiście zarejestrował ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

Endokrynolodzy w ŁodziStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat