Endokrynolog Łódź

ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 120
Witam!
Pragnę dodać swoją opinię na temat dr Zygmunta.Byłam jego pacjentką przez tydzień gdy leżałam na oddziale endokrynologii on był moim lekarzem prowadzącym.Zajął się mną profesjonalnie,poświęcał dużo czasu,wyjaśnił mi na czym polega moja choroba,objawy,zalecenia.Jestem usatysfakcjonowana.bardzo polecam tego lekarza,bo lepiej nie mogłam trafić,jest w Matce Polsce najlepszym specjalistą.Godny polecenia.Dziękuję mu z całego serca za WSZYSTKO. pacjentka Joanna Biały
Opinia dodana przez: Joanna
Łódź Endokrynolog dr n. med. Włodzimierz Koptas

dr n. med. Włodzimierz Koptas

Endokrynolog, Chirurg ogólny

Łódź

WItam.Jestem po usunięciu tarczycy z guzami przez Pana Włodzimierza Koptasa I Ekipę w Tomaszowie Mazowieckim.Mimo mego osłabienia przed operacją wszystko skończyło się sukcesem.Dziękuję i Panu i Wszystkim z Tomaszowa Mazowieckiego
Opinia dodana przez: Marcin
Łódź Endokrynolog dr n. med. Joanna Wiktorska

dr n. med. Joanna Wiktorska

Salve
A.Struga 3
93-509 Łódź

Prawdziwy lekarz z powołania, dociekliwa i bardzo empatyczna. Wspaniałe podejście do pacjenta bez zbędnej ściany pacjent - lekarz polecam :)
Opinia dodana przez: Milena

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kuzdak

Endokrynolog, Chirurg ogólny

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Niestety ten człowiek leci już tylko na dobrej opinii i już chyba czas dać sobie spokój z tym zawodem zanim kolejnej osobie odbierze on głos, tak jak mojej mamie po operacji tarczycy uszkodził struny głosowe i tak o to jednego dnia mama mówiła normalnie a po operacji cisza, tylko szept. Do błędu trzeba się przyznać i ponieść konsekwencje !
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Ireneusz Salata

Ginekolog położnik, Endokrynolog

matka polka

Łódź

Ja również nie wierze w to co czytam! Dr Salata to najlepszy i najwspanialszy doktor pod słońcem.! Leczyliśmy się z mężem w wielu klinikach i już straciłam wiarę w to, że kiedykolwiek będę mamą. Przez zwykły przypadek trafiłam właśnie do doktora. Zlecił masę badań i znów nadzieja wróciła! To ze ma żarty- każdy je ma... wiec drogie Panie oszczędźcie sobie tych nie uprzejmości! Moja zdanie jest jedno - jeśli pragniesz ...
Pan profesor podwarza wszystkie badania. Tylko on zna się na leczeniu. Przerzut raka do wezłów chłonnych w/g niego nie jest p[rzrezutem. Lekarz który robi mi USG od 5 lat nie zna sie na tym co robi. Inny profesor nie zna sie na tarczycach. Wizyta mnie zniesmaczyła
Opinia dodana przez: katarzyna

dr n. med. Małgorzata Jędrzejczyk

Ginekolog, Endokrynolog

INTERMEDICUS Centrum Rehabilitacji Anny Blaszczyk
ulica Kraszewskiego 7/9
93-161 Łódź

Mam 17 lat, za dwa miesiące już 18 - z problemem anoreksji borykam się od pięciu lat - w tym czasie utraciłam miesiączkę i żaden ginekolog nie chciał mi pomóc - wszyscy tylko mówili - przytyj, bo jak TY wyglądasz, a ja czułam się zlekceważona, poniżona, coś jakby na zasadzie - kolejna, co przyszła do gabinetu i marudzi. Nie ukrywam, korzystałam z wizyt publicznych i chyba, dlatego one zawodziły, a ...

dr n. med. Zbigniew Krawczyk

Ginekolog położnik, Endokrynolog

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Miałam do czynienia z wieloma endokrynologami i muszę przyznać, że dr Krawczyk ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wyników, choroby. Prawie jak lekarz z powołania ;) prawie, bo podnosi głos ale także uroczo się uśmiecha :) radzę jednym uchem wpuścić, drugim wypuścić... Chce jak najlepiej dla pacjenta, nawet jeśli mówi, że robi to w trosce o siebie :) polecam!

dr n. med. Grzegorz Stróżyk

Lekarz medycyny ratunkowej, Endokrynolog

Łódź

Zbagatelizował objawy mojej choroby, nie dał leków i powiedział że jestem zdrowa, bez leków stałam się jeszcze większym wrakiem człowieka, już ledwie z łóżka wstawałam.Straciłam tylko czas i pieniądze na wizytę, która nic mi nie dała. Myślałam że jestem zdrowa i chodziłam dalej z moją chorobą.Z tymi samymi wynikami poszłam do innego lekarza, który postawił wreszcie prawidłową diagnozę i przepisał odpowiednie leki. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, który myśli jak ...
Opinia dodana przez: anka

dr hab. Agata Cajdler-Łuba

Przychodnia
Motylowa 4
91-362 Łódź

Nie wiem czemu opinie na temat tej Pani doktor są tak pochlebne, ponieważ może i specjalistą jest dobrym, ale ja wyszłam z gabinetu bardzo zdegustowana. Pani doktor co chwilę robiła uwagi do mojego wyglądu i rzeczy zupełnie nie związanych z badaniem. Jak każdy wie badanie ginekologiczne nie należy do najprzyjemniejszych, a to dokładało mi stresu. Jestem bardzo zdegustowana i wiem, że już nie pójdę na wizytę.
Opinia dodana przez: Kar

Endokrynolodzy w Łodzi