dr hab. n. med. Marek Dedecjus

Endokrynolog

Wszystkie opinie zawarte na tej stronie są prawdziwe. Pan dr na prawdę jest rewelacyjnym fachowcem. Polecam udać się do Pana dr na wizytę i samemu przekonać się o prawdziwości słów zawartych w komentarzach. Zabieg miałam 5 miesięcy temu a już nie ma po nim śladu. Dziękowałam Panu dr kilka razy, ale chcę to zrobić jeszcze raz. DZIĘKUJĘ. Pacjentka z dużymi oczami (ze strachu) :)

Trafiłam do Pana Doktora przypadkiem, w celu operacji (jest również chirurgiem), ze stwierdzonym rakiem tarczycy. Takiego lekarza jeszcze nie spotkałam! Sam z siebie wyjaśnił mi wszystko, uprzedził każde moje pytanie, choć jednocześnie za każdym razem pytał czy może jeszcze coś chcę wiedzieć więcej. Cierpliwy, kompetentny, z poczuciem humoru a jednocześnie lekkim dystansem do świata. Jego rzeczowość, spokój, pozwoliły mi przejść bardzo trudny okres w życiu. Dzięki niemu nie bałam się operacji ani tego co będzie dalej. WZÓR LEKARZA!!!

Suuuuuuuuuuuuuuuper i jeszcze raz suuuuuuuuuuuper ! Szczerze polecam. Uprzejmy i kompetentny.

Jestem pod ogromnym wrażeniem pana doktora. Mimo wielu pacjentów, a raczej pacjentek, zawsze ma czas dla chorego. Potrafi uspokoić przed zabiegiem, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, poczuciem humoru potrafi rozładować napięcie.Po kontakcie z panem doktorem moja wiara w służbę zdrowia powraca.

Kompetentny lekarz. Miła i fachowa opieka. Jasne i rzeczowe udzielenie informacji. Polecam:)

Super lekarz! Miły, z poczuciem humoru. W 100% kompetentny! Polecam

Super lekarz! Miły, z poczuciem humoru. W 100% kompetentny! Polecam

Lekarz godny polecenia!!! Byłam operowana przez lekarza dwukrotnie. Zaufanie to podstawa .

Wspaniały lekarz, dbający o chorego aż do zakończenia leczenia. Terminy operacji przystępne bez czekania w nieskończonośc tak jak w innych łódzkich szpitalach do których próbowałam się dostac. Polecam wszystkim chorym na tarczyce, a z porzednią opinią opinią się nie zgadzam.

JEST SUPER POD KAŻDYM WZGLĘDEM.Rzeczowy ,miły operował mnie dwa tygodnie temu.

JEST SUPER POD KAŻDYM WZGLĘDEM.Rzeczowy ,miły operował mnie dwa tygodnie temu.

Wizyta prywatna - niewygórowa cena Operacja w CZMP - bezpłatna Specjalista najwyższej klasy Masz coś z tarczycą? Szczerze polecam!

Wizyta prywatna - niewygórowa cena
Operacja w CZMP - bezpłatna