lekarz Jan Komorowski

Endokrynolog

3,4

jak każdy prof. KASA powiedział żonie, ze zanik sodu i zawroty głowy miną po jakimś czasie same, minęły... na cmetarzu :-(

Arogancka osoba o zamkniętym umyśle. Podnosi głos na pacjenta, który prosi o badania typu witaminy czy kortyzol. Odmówił wystawienia skierowania na wszystko (nawet przeciwciała!) poza TSH, FT3, FT4. NIE POLECAM.

naprawdę świetny specjalista i zupełnie normalna osoba, która wszystko wytłumaczy naprawdę świetny specjalista i zupełnie normalna osoba, która wszystko wytłumaczy

naprawdę świetny specjalista i zupełnie normalna osoba, która wszystko
wytłumaczy

Uprzejmy, życzliwy, kompetentny. Trafnie ukierunkował diagnostykę. Szczerze polecam.

Pan profesor to uosobienie wiedzy, spokoju i taktu. Na zadane pytania odpowiada w sposób zrozumiały dla pacjenta. Nie stwarza dystansu w układzie pacjent - lekarz. Polecam.