lekarz Jan Komorowski

Endokrynolog

Zastanawiało mnie dlaczego w luxmedzie trudno jest się dostać do lekarza medycyny, a u profesora zawszwe wolne terminy. Dzis juz wiem. Pan opowiedział mi historię Hilary Clinton I Trumpa. Przewidzial ,ze jak zachoruję na covid to umrę... o Hashimoto powiedział , że jest popularna choroba , a skąd się bierze to nie wie nikt... tak samo jak raz, cukrzyca, insulinoopornosc.... Właściwie to wyszlam w czasie tej pseudowizyty. Nie polecam. Myślę, że przypadek dla geriatry z doświadczeniem, na pewno juz nie nadaje się do pracy z ludźmi, a tum bardziej w charakterze lekarza tak szczegolnej specjalnosci. Zgadzam się z przedmowcami-arogancja , zero badania, diagnozy, stracony czas.

jak każdy prof. KASA powiedział żonie, ze zanik sodu i zawroty głowy miną po jakimś czasie same, minęły... na cmetarzu :-(

Arogancka osoba o zamkniętym umyśle. Podnosi głos na pacjenta, który prosi o badania typu witaminy czy kortyzol. Odmówił wystawienia skierowania na wszystko (nawet przeciwciała!) poza TSH, FT3, FT4. NIE POLECAM.

naprawdę świetny specjalista i zupełnie normalna osoba, która wszystko wytłumaczy naprawdę świetny specjalista i zupełnie normalna osoba, która wszystko wytłumaczy

naprawdę świetny specjalista i zupełnie normalna osoba, która wszystko
wytłumaczy

Uprzejmy, życzliwy, kompetentny. Trafnie ukierunkował diagnostykę. Szczerze polecam.

Pan profesor to uosobienie wiedzy, spokoju i taktu. Na zadane pytania odpowiada w sposób zrozumiały dla pacjenta. Nie stwarza dystansu w układzie pacjent - lekarz. Polecam.