lekarz Roman Majchrzak

Ginekolog

Witam. Jestem pacjentka dr. Majchrzaka i jak dla mnie to najlepszy lekarz ginekolog jakiego dotychczas spotkałam. Dr. Majchrzak jest cierpliwym i pełnym empatii lekarzem, który sumiennie zajmuje sie pacjentką. Jest to lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Rzetelnie, starannie i dokładnie zajmuje się pacjentkami piszę to ze swojego doświadczenia jak i opinii moich koleżanek będących jego pacjentkami. Zawsze znajdzie czas, żeby odpowiedzieć na nurtujące pytania. Dr. Majchrzak prowadził moją ciąże. Jestem bardzo zadowolona z jego opieki nade mna. Doktor był również obecny w czasie mojego porodu. Zajął sie mną z ...

Dr. Majchrzak prowadził moją ciąże. Jestem bardzo zadowolona z jego opieki nade mna. Doktor był również obecny w czasie mojego porodu. Zajął sie mną z ogromną troską.Świetny ginekolog, Lekarz godny polecenia!

To jest taki lekarz do , którego się idzie jak się chce by naprawdę pomogło . Prowadzę się u dr Majchrzaka od lat . świetny ginekolog , miły człowiek . Jako lekarz zawsze fachowy , rzeczowy , dyskretny . Był przy moich dwóch porodach. Przy drugiej córce wykonywał cięcie . Nie musialam go o to prosić Przez te lata wiele razy do niego dzwoniłam , nigdy mi nie odmówił porady telefonicznej .Wiem , że także operuje , bo operował moją koleżankę z pracy i jest wszystko dobrze , a niektórzy ...

To jest taki lekarz do , którego się idzie jak się chce by naprawdę pomogło .
Prowadzę się u dr Majchrzaka od lat . świetny ginekolog , miły człowiek . Jako lekarz zawsze fachowy , rzeczowy , dyskretny . Był przy moich dwóch porodach. Przy drugiej córce wykonywał cięcie . Nie musialam go o to prosić Przez te lata wiele razy do niego dzwoniłam , nigdy mi nie odmówił porady telefonicznej .Wiem , że także operuje , bo operował moją koleżankę z pracy i jest wszystko dobrze , a niektórzy już na niej krzyżyk stawiali . Swoje córki też będę wysyłała do doktora Majchrzaka , nawet gdyby miały rodzić w Warszawie .Szkoda właśnie, że do szpitala do niego trzeba jeździć do Warszawy . W Płońsku przyjmuje na Wedelkach . Słyszę czasami o nim niekorzystne opinie , ale wychodzę z założenia , że jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził . Więcej takich lekarzy !! Agnieszka G.

Żałuję , że wcześniej nie trafiłam na tego lekarza . Byłam u niego dopiero dwa razy , ale jestem pod wrażeniem . Bardzo dokładny , skrupulatny , do tego nie patrzy na zegarek. Wszystko dokładnie tłumaczy. Mimo , że zapisał mi na kartce , pomyliłam dawkowanie. Zadzwoniłam do niego. Wszystko powtórnie wytłumaczył mi przez telefon . Może to i normalne , ale do tej pory miałam inne doświadczenia. Polecam tego lekarza. Szczególnie takim starszym jak ja.To przede wszystkim człowiek. Maria K.

Zanim trafiłam do doktora Majchrzaka przez siedem lat zwiedziłam pół województwa. Byli tacy co pięknie mówili , byli tacy co jeszcze lepiej badali. I nic z tego nie wynikało. Dla mnie jest najważniejsze , że mam dwuletniego syna. I to po jego leczeniu i jego laparoskopii . Dla mnie wystarczy by lekarz był skuteczny a Pan Majchrzak taki jest. Zdecydowanie polecam go innym kobietom.

Lekarz z powołania w 100%-ach , do tego wyjątkowy człowiek,który zawsze wysłucha pacjentkę i odpowiednio pokieruje.Odpowie na każde (nawet krępujące) pytania- również telefonicznie. Prowadził moją pierwszą ciąże od początku do końca-bez zastrzeżeń.Byłam zadowolona i to był najpiękniejszy okres w moim zyciu. Obecnie jestem w 4 miesiącu ciąży z drugim dzieckiem i nikogo innego bym nie wybrała.Zdecydowanie polecam właśnie tego lekarza.

Świetny lekarz, konkretny.Posiada dużą wiedzę i z czystym sumieniem moge go polecić innym kobietom. To fachowiec z ogromnym doświadczeniem. Swoim humorem, spokojem i życzliwością wpływa na ogólne samopoczucie podczas wizyty, co jest bardzo ważne. Regularnie chodzę na wizyty od lat. Operował dwa razy moją koleżankę. Wszystko przebiegło pomyślnie. Warto poruszyć tu jeszcze jednen wazny temat. Doktor nie jest skażony pazernością na pieniądze.

Kompetentny i kulturalny lekarz. jestem jego pacjentka od lat i zdecydowanie polecam innym kobietom. Prowadził dwie moje ciąże i nie było żadnych problemów. Ma doswiadczenie i wiedzę. Nigdy nie zaniedbał żadnego badania,tłumaczy wszystko dokładnie, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Polecam!

Najgorsze co mnie zraziło u tego lekarza to to że nie rozpoznał ciąży i leczył mi nadżerke kiedy byłam w ciąży a on mnie zbadał ginekologicznie i mi tym nie powiedział!!!!Dodam jeszcze że to były początki ciąży.Najadłam się wiele strachu czy aby ten zabieg nie zaszkodzi dziecku.Nie musze dodawac ze od tej pory gabinet doktora Majchrzaka omijam szerokim łukiem i znajomym go nie polecam!!!!!

Super lekarz,zakres wiedzy i doswiadczenia bardzo dobry,pomocny,w razie jakichkolwiek wątpliwosci sluzy swoja osobą i wyjaśnieniami przez telefon.Jesli chodzi o mnie -godnie polecam Pana Doktora,u mnie ma opinie na piatkę. pacjentka-Ania k

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Płońsk"?

Bożena Ambroziak

Wyszogrodzka 37