lekarz Roman Mocek

Internista, Lekarz rodzinny

2 maja zauważyłam u siebie 2 kleszcze. Większego udało mi się samej usunąć, natomiast drugi był tak mały, że potrzebna była pomoc lekarska. Lekarz sobie kupił z mojej wizyty u niego w tej sprawie. Robił wszystko z łaska, nawet odzywał się z łaska, nie chciało mu się nawet napisać na recepcję mojego imienia i nazwiska aż musiałam Pani w aptece mówić jak się nazywam. Był opryskliwy, nawet nie wytłumaczyl mi jaki lek mi przepisuje ani jak go stosować. Na koniec dał mi skierowanie do lekarza rodzinnego i powiedział "proszę się tam leczyć na tą poważna chorobę". Tak wypowiada się lekarz na temat powikłań jakie mogą grozić po ukaszeniu kleszcza czyli zapaleniu opon mózgowych oraz boreliozy. Dopiero Pani w aptece wytłumaczyla mi jak mam brać lek, co to za lek i że mam obserwować czy pojawi się rumień. Najgorszy lekarz/człowiek z jakim miałam kiedykolwiek styczność i życzę sobie abym więcej jej nie miała.

Najbardziej nieżyczliwa, nieempatyczna osoba, jaką kiedykolwiek w życiu spotkałam na swojej drodze. Zły człowiek nigdy nie będzie dobrym lekarzem.