lekarz Roman Nowak

Ginekolog położnik, USG

lekarz godny zaufania, wzbudza zaufanie kobiet. Podchodzi indywidualnie do każdej pacjentki.

Mam niestety przykre odczucia co do tego lekarza, ok jak jest wszystko wporzaku, niestety jesli masz kaplikacje niejest juz tak kolorowo. Brak kontaktu numer ktory jest podany nieodpowiada , odbiera tylko jakas niemila starsza pani ktora rejestruje wizyty. Jak sie cos powaznego dzieje niemozna nawet skatakowac sie z tym lekarzem , a jak juz ktos odbierze to kaza dzwonic ci po 20. Takze jak zaczniesz rodzic to musisz czekac po 20 bo lekarz niepodejdzie do telefonu zeby Ci pomoc chodzby udzielic rady. Niepolecam , bardzo niepodoba mi sie traktowanie w taki sposob pacjentow ktorzy jednak cala ciaze chodzac do lekarza i placac prywatnie za wizyty i tez oczekuja jakies pomocy ze strony swojego lekarza.

Polecam tego lekarza jest bardzo dobrym ginekologiem :)

Polecam tego lekarza jest bardzo dobrym ginekologiem :)

szkoda słów, kasa, kasa ponad wszystko

szkoda słów, kasa, kasa ponad wszystko