3,9

Rewelacyjny operator w zakresie chirurgii twarzowo - szczękowej!!! Polecam!!! Oby więcej takich specjalistów było w Polsce :)

Rewelacyjny operator w zakresie chirurgii twarzowo - szczękowej!!! Polecam!!!
Oby więcej takich specjalistów było w Polsce :)

6 lat temu bylam po wypadku rowerowym mialam polamana czesc twarzy.Trafilam na Doktora Sadowskiego. jakby nie on to nnie wiem jakbym dzis wygladala. Dziekuje doktorze. Jolanta J.

Byłam u pana doktora zarówno prywatnie jak i w szpitalu. W każdym przypadku pełen profesjonalizm, życzliwy i pełen zrozumienia dla pacjentów! Ze świeczką szukać drugiego takiego lekarza! Świetny chirurg szczękowo-twarzowy i stomatolog. POLECAM!!!

Doktor Sadowski jest dobrym specjalistą,zna sie na swoim fachu,kulturalny. Jednak bardzo sie ceni -jego usługi są kosmicznie drogie.Dla ludzi z grubym portfelem!

Gdyby wszyscy tak pracowali, nie byłoby problemów ze służbą zdrowia.Pasjonat swojego zawodu- do tego lubiący pacjentów. Niesamowita wiedza i zapał do pracy. Nikt nie jest pozbawiony jego pomocy w nagłych i trudnych przypadkach.

Nikt nie jest pozbawiony jego pomocy w nagłych i trudnych przypadkach.

Pełen profesjonalizm! Lekarz posiadający niesamowitą wiedzę i wprowadzający najnowsze sposoby leczenia. Dla tego lekarza nie ma przypadków beznadziejnych. Polecam!

bardzo nieuprzejmy lekarz. Potraktował mnie jak idiotke , jakbym nie miała szansy pojąć o czym on mówi. Traktował mnie " z góry" i nie wykazał żadnej empatii gdy cierpiałm. Koleżnka mi go poleciła i mowiła ze jest dobry, mnie nie zachwycił.... ale jako człowiek to kompletne dno.

Bardzo drogi. Niedokładny po bardzo drogim leczeniu wypadła mi plomba po pło roku, ząb się ułamał. Nieuprzejmy w stosunku do pacjentów,