Lekarze Chirurg szczękowo twarzowy Opole

Chirurg dziecięcy

ZDROWA RODZINA
ul. Krapkowica 10a
45-715 Opole

Serdecznie polecam Panią Dr z całego serca za:podejście do pacjenta , za posiadaną wiedzę , za profesjonalizm,za skuteczność za serce takie zwyczajne do ludzi, Lekarz godny zaufania i polecenia . Chciało by się napisać na 5 pkt 10pkt
Opinia dodana przez: Grazyna

dr Tadeusz Cielniaszek

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "CHIRMED" SP. Z O.O.
Krapkowicka 20
45-741 Opole

Rewelacyjny lekarz. Po prostu ta dobra strona służby zdrowia. Wizyta, zabieg miło ,profesjonalnie i skutecznie.
Opinia dodana przez: Mariusz Gola

dr Piotr Jastrzębski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Medicus
Opole

Szybkie rozpoznanie choroby, propozycja zabiegu i jego wykonanie. Oby do lekarzy się nie dostawać, a jeżeli już, to do takiego jak doktor Piotr.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Edward Zaremba

Olimp
Katowicka 67 B
Opole

Musiałam wykonać zabieg resekcji, z polecenia moich 2 dentystek skorzystałam z pana Zaremby. Pomimo, że przestraszyłam się go w 1 chwili to okazał się ciepłym i wyrozumiałym człowiekiem., wszytsko dodkładnie wytłumaczył i w trakcie zabiegu wszytsko opowiadał co będze robił. Nie był gwałtowny, tylko na spokojnie wszytsko było. Zabieg odbywał się w ramach wizyty prywatnej o kosztował 300zł ale możliwe że podnieśli ceny.Może dac zwolnienie przy zabiegu bez problemu. Zdjęcie ...

lekarz Aleksandra Bęgowska-Falkowska

Chirurg dziecięcy

Wojewódzkie Centrum Medyczne
Opole

W naszym przypadku szczęśliwie kontakt z lekarzem od Izby Przyjęć po ostatnią wizytę kontrolną po zabiegu. Od pierwszego momentu pełny profesjonalizm, cierpliwość (a tego wiele potrzeba w obliczu wystraszonych rodziców), zaangażowanie, a co najważniejsze - to dziwne uczucie - "jestem spokojniejszy o syna dzięki Niej". Dziś mieliśmy ostatnią wizytę kontrolną. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się nam ucieszyć na widok lekarza. Nawet Przemuś Junior uśmiechał się i gaworzył - zapewne rozpoznał. ...

lekarz Bogumiła Wasylenki

Przychodnia Lekarska Dambonia Opole
Alojzego Dambonia 171
45-861 Opole

Super lekarz dzisiaj bylam usuwac kaszaka kolo oka bezbolesnie szybko i profesjonalnie.Jestem z wizyty bardzo zadowolona za 2 tyg ide z nastepnym problemem
Opinia dodana przez: Bozena

dr Bogusław Lorenc

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Prywatny gabinet
Opole, Gezerała Zajączka 6/1
45-050 Opole

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem klinicznym,uprzejmy,cierpliwy,potrafi słuchać pacjenta,tłumaczy co widzi na na urządzeniu do przepływu krwi. Bardzo sympatyczny. To lekarz przez duże L.
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Dariusz Morawski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM" w Opolu
ul. Budowlanych 4
45-062 Opole

Polecam bardzo miły i uprzejmy lekarz :) uśmiechnięty przyjął mnie bardzo ciepło na NFZ naprawdę polecam jestem zadowolona z wizyty :)zlecił badania sam od siebie dziękuję :)
Opinia dodana przez: Adriana

lekarz Jan Guzek

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "CHIRMED" SP. Z O.O.
Krapkowicka 20
45-741 Opole

To kompetentny lekarz,który kilka lat temu pomógł mi wyjść z bardzo poważnej choroby kręgosłupa.Jak najbardziej polecam innym chorym.

lekarz Grzegorz Kacprzak

Samodzielny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Opolu
ulica Reymonta 8
45-066 Opole

Dr.Grzegorz Kacprzak to wspaniały serdeczny lekarz. Dzięki doktorowi pomyślnie przeszłam operacje guza śródpiersia i dostałam szansę na dalsze życie. Polecam każdemu takiego lekarza. Dziękuje za wszystko Panie doktorze. Ola Kuriata. Kietrz.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Krzysztof Denis

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Ten Człowiek ma dar od Boga. Mam problem z usuwaniem zębów. Byłem u kilku lekarzy , którzy usiłowali mnie znieczulić jednak udało się tylko Panu Krzysztofowi. Polecił mi go inny stomatolog, który powiedział cyt. Jeśli Pana ten lekarz nie będzie w stanie znieczulić to nikt tego nie zrobi. U mówiłem się na wizytę i poszedłem do Pana Denisa. Od razu poczułem bardzo sympatyczną atmosferę. Pan Krzysztof był bardzo spokojny. Porozmawiaj ...
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Zbigniew Polak

Szpial Wojewódzki
Kosnego 52
45-071 Opole

Profesjonalizm, empatia i serdecznosc - to cechy, ktore charakteryzuja tego chirurga.Polaczenie tych cech u chirurgow jest rzadkoscia. Dlatego uwazam, ze dr Polak jest lekarzem i czlowiekiem wyjatkowym. Polecam!
Opinia dodana przez: arla
Pani doktor bardzo kompetentna, sympatyczna, perfekcyjna.Wszystko dokladnie pokaze i wytlumaczy...polecam...dziekuje Pani Doktor
Opinia dodana przez: Antonina

dr n. med. Ireneusz Pawełczak

praktyka prywatna
1 maja
Opole

Dr bardzo miły, przesympatyczny i bardzo pomocny w kuracji odchudzającej chcącej być szczupłą i piękną, naprawdę dr godny polecenia!!! Pozdrawiam!!

lek. dent. Waldemar Hajduk

MegaMed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Chabrów 117
45-221 Opole

... nie wiem co napisać. Obojętne czego bym tu nie umieścił, to i tak nie wyrazi bólu jaki nas wszystkich spotkał. Gdziekolwiek teraz jesteś na pewno pomagasz z całej swojej duszy wszystkim. I miej dalej nas w swojej opiece. Tak jak za życia, tak i w lepszym świecie.

dr n. med. Paweł Mielczarek

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Ozimska 25, Budynek Kaskada III piętro
45-057 Opole

Tą drogą chciałbym podziękować Panu Doktorowi za leczenie mojego syna w Oddziele Chirurgii Dziecięcej na Witosa w Opolu. Wraz z Kubą trafiliśmy do oddział zaraz po urodzeniu z powodu poważnej wady układu moczowego. Pan Doktor dokładnie wytłumaczł nam na czym polega choroba i jak będzie przebiegało leczenie. Mały przeszedł dwie operacje. Wszystko przebiegło dobrze. Teraz przychodzimy do kontroli i Doktor upewnia nas że Kuba będzie zdrowy. Dziękuję za serdeczną i ...
Opinia dodana przez: Tatokuby

lek. dent. Nidal Abolfadel

Chirurg stomatolog

nzozeuromed
sosnkowskiego 40-42
Opole

Najlepszy stomatolog i chirurg jakiego znam- sprawdziłam z 8-9 lekarzy ( w tym wrocławskich estetycznych) i nikt nie może się równać z dr Nidalem. Nie jestem w stanie zliczyć ile zębów już mi uratował ( z powodu choroby przewodu pokarmowego- moje zęby kruszą się i zapadają- On jedyny odkrył w czym problem i stale mnie leczy). Jestem po zabiegu resekcji, wszczepianiu implantów oraz mam kilka koronek- wszystko w idealnym stanie. ...

lekarz Robert Janiszewski

Chirurg onkolog

Wojewódzki Szpital Onkologiczny
Opole

bardzo dobry lekarz. Poszłam do niego prywatnie z guzami na węzłach chłonnych, które okazały się nieszkodliwe. Wybadał, że mam powiekszoną tarczycę. Badanie było długie i dokładne. Polecił mi dobrego radiologa w Opolu, który ma dobry sprzęt.

Andrzej Kucharski

Chirurg naczyniowy

Opole

kompetentny, uprzejmy. Jestem zadowolony z wizyt.

lekarz Konrad Gliński

w trakcie remontu
Katowicka 19 lok. 7
Opole

jest bardzo dobrym lekarzem, który mimo tego że wiele lat pełnił stanowisko ordynatora oddziału, miał zawsze czas dla pacjentów i przeprowadzał wiele operacji.