2,5
2,1
2,1
1,9
1,9

najgorszy lekarz jakiego spotkałam a z dzieckiem byłam u wielu malec czeka na szynę ale od innego ortopedy i jak ten by dobrze diagnozę postawił to już by miał szynę od 6 miesięcy a tak to wszystko spóźnione powinien iść na emeryturę a nie leczyć zamierzamy z mężem go oskarżyć o złą diagnozę i nie chcemy pieniędzy ale by go zawiesili w prawie wykonywania zawodu NIE POLECAM GO NIKOMU

NIE POLECAM GO NIKOMU

Pierwsza wizyta - badanie kolana manualne, skierowanie na USG (pełna stawka - 90) Druga wizyta - pomacanie kolana przez spodnie i skierowanie na terapuls (pełna stawka - 90). Po ponad 2 miesiącach dalej kuśtykam.

Po ponad 2 miesiącach dalej kuśtykam.

stwierdził krzywice u dziecka 2 letniego bez wyników i odesłał a z drugim dzieckiem 5 letnim powiedział ze symuluje ból i nic więcej nie wytłumaczył co może być przyczyną bólu i nie polecę go nikomu kto ma dzieci z problemami ortopedycznymi byłam z dwójka dzieci i nie mam o nim dobrego zdania lekarka mnie odesłała ponownie do ortopedy w innym mieście i syn będzie nosił szynę na nóżce a powinien ją już nosić od ponad 6 miesiecy

stwierdził krzywice u dziecka 2 letniego bez wyników i odesłał

Lekarz z rygorem wymagający ale super facet. Chciałam podziękować za prosty kręgosłup:)) W 96roku Byłam pacjentką w LORO na oddziale R1. Leczenie moje polegało na ćwiczeniach potem wyciąg następnie gips potem gorset:)) obyło się bez operacji :)) dziękuje Wilczek Adriana Zduńska Wola