Najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia! Strasznie miły, pomocny i wyrozumiały. Potrafi wytłumaczyć pacjentce co i jak, jest delikatny podczas badań i nie gardzi pomocą, a mnie w ostatnim czasie była ona bardzo potrzebna w trakcie ciąży. Zawsze wiem jak ma się moje dziecko, wszystko widzę na monitorze w jego gabinecie i za każdym razem wszystko dokładnie potrafi wyjaśnić. O tym lekarzu mogłabym mówić bez końca. Polecam go dziewczynom, które pierwszy raz wybierają się na wizytę. Przechodzi się ją bezstresowo. Teraz już wiem, że to jest mój lekarz ...

Teraz już wiem, że to jest mój lekarz i nie zmienię go na żadnego innego.

Świetny lekarz. Można mu spokojnie zaufać. Dba o pacjentki i nie jest obojętny. Kiedy trzeba, zleca odpowiednie badania i daje poczucie bezpieczeństwa, a większość kobiet właśnie to sobie ceni jeśli chodzi i ginekologa. Spokojnie mogę powiedzieć, że ten facet to jak Rycerz na białym koniu :) Można mu ufać Dobrze wszystko tłumaczy i nie boi się zadawanych pytań. Poświęca swój czas i nie widać żeby był znudzony Ma świetne podejście do kobiet w różnym wieku Polecam go !!! Uprzejmy jak cholera :)

Można mu ufać
Dobrze wszystko tłumaczy i nie boi się zadawanych pytań.
Poświęca swój czas i nie widać żeby był znudzony
Ma świetne podejście do kobiet w różnym wieku
Polecam go !!!
Uprzejmy jak cholera :)

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. wiem co piszę, znam Pana Doktora od wielu lat i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z opieki medycznej.Super specjalista, kompetentny, uczciwy, cierpliwy a co najważniejsze - pomaga. zna się na swojej profesji. Polecam go wszystkim potrzebującym pomocy w zakresie ginekologii. Lekarz z powołania, lekarz godny polecenia. Jest suuuper.

Polecam go wszystkim potrzebującym pomocy w zakresie ginekologii.
Lekarz z powołania, lekarz godny polecenia.
Jest suuuper.

Super lekarz, bardzo miły, rzetelny i do tego pomocny w razie potrzeby. Polecam wzystkim !!! :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita