prof. dr hab. n. med. Roman Tomecki

Gastroenterolog

Czad doktorek super polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mogę wypowiedzieć się o panu prof. tylko w samych superlatywach. Niewielu jest medyków o tak ogromnej wiedzy, którą potrafią wprowadzić w praktykę. Tak ogromnym zaangażowaniu w pomoc pacjentowi i zrozumienie problemu zdrowotnego pacjenta. Podejście do każdego jest absolutnie indywidualne i nadzwyczaj profesjonalne.

Mogę wypowiedzieć się o panu prof. tylko w samych superlatywach.

Bardzo uprzejmy lekarz o dużej wiedzy akademickiej, patrzący na przypadek chorego, moim zdaniem, zbyt rutynowo.

Bardzo dobry lekarz. Od lat choruję na chorobę zapalną jelit, leczyłam się u kilku lekarzy, u p. Profesora zostanę na dłużej :) Bardzo sumienny, wnikliwy, otwarty na sugestie ze strony pacjenta - traktuje człowieka poważnie i z szacunkiem.

Wspanialy czlowiek i lekarz z powolania, nie ma juz takich, gatunek na wymarciu !!! Dla wszystkich z problemami gastrycznymi polecam tylko tego specjaliste !!!!

Wybitny lekarz,prowadzi mnie juz od 16 lat.Dzieki niemu zyje normalnie z choroba Crohna,a bylo cieniutko.Moim zdaniem wybitna osobowosc.

Prawdziwy lekarz z powolania. Nieprawdopodobna wiedza i etyka zawodowa. Mam szczescie, ze jest moim lekarzem od 20 lat.

Super lekarz z dużą wiedzą, i bardzo ludzkim podejściem do pacjenta. Robi wnikliwy wywiad, tłumaczy swoją diagnozę i podaje szczegółowe zalecenia.

Fantastyczny lekarz, ktory kompleksowo patrzy na chorego.

Fantastyczny lekarz, ktory kompleksowo patrzy na chorego.

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Warszawa"?

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Warszawska 197 d

Marceli Chmiel

Gastroenterolog
Klinika Medycyny Urody
ul. Domaniewska 39A (Horizon Plaza)
LUX MED Sp. z.o.o.
ulica Racławicka 132B