lekarz Roman Walczak

Internista

świetny lekarz badania kompleksowe, porady, wyrozumiały, jest moim lekarzem rodzinnym od roku. Polecam.

Lekarz sprawia wrażenie 'chaotycznego'. Jednak jest ono jak najbardziej mylne. Miły, uprzejmy, wyraża 'zainteresowanie' pacjentem. Odpowiada wszelkie pytania lub wątpliwości. Jest moim lekarzem rodzinnym od 2 lat - w tym czasie nie było żadnych problemów, jeśli chodzi o wizyty i leczenie. W razie potrzeby kieruje na szczegółowe badania. Godny polecenia.

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkała. Posiada wiedze, która dobrze wykorzystuje, stawia trafne diagnozy. Zawsze są do niego liczne kolejki :) Jak najbardziej polecam.

świetny lekarz i doskonały psycholog. korzystam z jego porad od 10 lat i nigdy się nie zawiodłam.

lekarz nie robiący problemów jeżeli chodzi o jakiekolwiek badania, wystarczy wytłumaczyć co Cię dręczy. polecam gorąco.

Lekarz lekceważąco podchodzący do pacjenta; gdy młody człowiek przychodzi po poradę twierdzi, że sobie coś wymyśla (młodzi są przecież zawsze zdrowi, prawda?); nie było jakiegokolwiek zainteresowania problemem, ewidentnie doktor chciał mnie "spławić", m.in. na problemy z nerwicą poradził picie melisy zamiast fachowej porady... ostrzegam przed tym "pseudo-lekarzem"

Lekarz z powołania, cecha której dziś brakuje ludziom wykonującym ten zawód. Poza fachową pomocą w pakiecie porada psychologiczna. Rewelacja. Polecam.

bardzo dobry lekarz , stawia trafne diagnozy godny polecenia

bardzo dobry lekarz , stawia trafne diagnozy godny polecenia

Godny polecenia!!! Inni lekarze powinni brać z niego przykład!!!

Godny polecenia!!! Inni lekarze powinni brać z niego przykład!!!

Rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!