lekarz Roman Walczak

Bardzo dobry lekarz, nie robi żadnych problemów, nie oszczędza na badaniach, bardzo fachowa i profesjonalna pomoc, lekarz z powołania , polecam każdemu takiego rodzinnego

Nie szanuje pacjentów. Obrażony na wszystkich i chyba przyjmuje ludzi za karę. Brak kultury. Nie polecam.

świetny lekarz badania kompleksowe, porady, wyrozumiały, jest moim lekarzem rodzinnym od roku. Polecam.

Lekarz lekceważąco podchodzący do pacjenta; gdy młody człowiek przychodzi po poradę twierdzi, że sobie coś wymyśla (młodzi są przecież zawsze zdrowi, prawda?); nie było jakiegokolwiek zainteresowania problemem, ewidentnie doktor chciał mnie "spławić", m.in. na problemy z nerwicą poradził picie melisy zamiast fachowej porady... ostrzegam przed tym "pseudo-lekarzem"

lekarz nie robiący problemów jeżeli chodzi o jakiekolwiek badania, wystarczy wytłumaczyć co Cię dręczy. polecam gorąco.

te opinie to bzdury chyba sam pisze te opinie

te opinie to bzdury chyba sam pisze te opinie

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkała. Posiada wiedze, która dobrze wykorzystuje, stawia trafne diagnozy. Zawsze są do niego liczne kolejki :) Jak najbardziej polecam.

świetny lekarz i doskonały psycholog. korzystam z jego porad od 10 lat i nigdy się nie zawiodłam.

bardzo dobry lekarz , stawia trafne diagnozy godny polecenia

bardzo dobry lekarz , stawia trafne diagnozy godny polecenia

Lekarz z powołania, cecha której dziś brakuje ludziom wykonującym ten zawód. Poza fachową pomocą w pakiecie porada psychologiczna. Rewelacja. Polecam.