3,6
3,9
3,4
3,3
3,9

Odwiedzilam bardzo wielu lekarzy nikt nie potrafil mi pomoc dr.Zawadzki po krotkiej rozmowie postawil diagnoze i co najwazniejsze trafna .pomogl mi bardzo,jest bardzo mily wszystko tlumczy ja daje mu 5+

Jestem zdziwiona niektórymi komentarzami ponieważ jestem zupełnie zadowolona po wizycie, najważniejsze dla mnie było wytłumaczenie moich problemów ponieważ u wcześniejszych lekarzy tego nie uzyskałam, doktor podszedł ze zrozumieniem, zbadał, wyjaśnił, wiec jeśli chodzi o kompleksowość podejścia i kompetencje oraz tłumaczenie choroby śmiało stawiam pomiędzy 4-5, wizyta szybka konkretna bez zbędnych ceregieli a co najważniejsze dająca efekt w postaci poprawy stanu zdrowia o co tak długo walczyłam, zdecydowanie polecam

Lekarz opryskliwy, wdający się w niepotrzebną polemikę z badanym pacjentem, używa niegrzecznych określeń , cytat : ,, ...o... pływają gówna....", ,,....gówno widać......'', nie reaguje na wyrażany jękiem ból w trakcie badania, uważa że pacjent histeryzuje. Poleca inny ośrodek badawczy (swój ) w Nowej Dębie - gdzie może przebadać bezboleśnie. Mając sposób na zmniejszenie bólu- nie stosuje go widząc cierpienie pacjenta. Zapomniał o wysyłce dokumentów potrzebnych przy badaniu hist-pat. , pacjent musiał sam dochodzić gdzie jest jego wycinek i dlaczego nie może być wykonane badanie w terminie. Nie polecam.

,, ...o... pływają gówna....",
,,....gówno widać......'',
Mając sposób na zmniejszenie bólu- nie stosuje go widząc cierpienie pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, widać, że dysponuje dużą wiedzą medyczną. Nie potrzebuje dużo czasu, żeby postawić diagnozę.

Lekarz kompetentny i godny polecenia, szczegolowo opisal mi przebieg kolonoskopii, przeprowadzil zabieg bezbolesnie, a co najwazniejsze wprowadzone przez dr Zawadzkiego leczenie mi pomoglo, wiec kompletnie nie rozumiem zlosliwych komentarzy przedmowcow.

najwazniejsze wprowadzone
przez dr Zawadzkiego
leczenie mi pomoglo, wiec
kompletnie nie rozumiem zlosliwych komentarzy przedmowcow.

w jego umiejętności nie wątpię, ale "złe dni" wypadają mu zawsze jak jestem umówiona do niego na wizytę potrafi być wtedy naprawdę niemiły i potrafi krzyczeć na Ciebie za to, że coś Cię boli albo za to, że on Ci czegoś nie powiedział czego nie możesz robić a Ty w niewiedzy to zrobisz

Dobry lekarz ,zna się na swojej pracy.Uprzejmy ,delikatny,wzbudza zaufanie.Godny polecenia

Miałam robioną gastroskopię i kolonoskopię.Dokładnie lekarz pytał o dolegliwości a następnie tłumaczył jak postępować podczas leczenia

Nie neguję jego kompetencji jako lekarza, ale swój ,,zły dzień" niekoniecznie musi odreagowywać w kontaktach z pacjentami! Zwłaszcza, gdy mu zaufali... Czasami naprawdę potrafi być niemiły.