lekarz Romuald Karoń

Lekarz bardzo miły, uprzejmy, uśmiechnięty, wszystko bardzo dokładnie wyjaśnił. Szczerze polecam 😊

Miły i sympatyczny lekarz, który szczegółowo mnie wysłuchał i skierował na badania specjalistyczne, które nie są tanie bez skierowania. Już na pierwszej wizycie, Pan Doktor, wykonał Usg z którego bardzo dużo wynikało oraz postawił trafną diagnozę jako jedyny. Pragnę podkreślić iż wizyta była na NFZ, także tymbardziej miłe zaskoczenie, że Pan Doktor nie faworyzuje prywatnych pacjentów. Osobiście jestem bardzo zadowolona.

Zdecydowanie polecam Pana dr Romuald Karoń; miałam wykonaną operację barku; przed zabiegiem miałam wszystko wyjaśnione jak należy, prawidłowo wyk. zabieg, oraz dbałość i wskazania ćwiczeń po zabiegu jakie są zalecane by móc wrócić i po jakim czasie do pełnej sprawności, zdecydowanie polecam ;

Zdecydowanie polecam Pana dr Romuald Karoń; miałam wykonaną operację barku;