lekarz Romuald Kirstein

Seksuolog, Ginekolog położnik

Od początku prowadzi moją ciąże. Jest bardzo uprzejmy, rzeczowo podchodzi do problemu, badania wykonuje sumiennie. Doktor cierpliwie odpowiada na każde pytanie i szczegółowo tłumaczy wszelkie procedury. Zdecydowanie polecam.

Swietny lekarz. 7 lat temu chodzilam do niego panstwowo cala pierwsza ciaze. Byl lekarzem z polecenia poniewaz pani doktor, do ktorej najpierw mnie skierowano byla totalnie niekompetentna. Ciaze prowadzil wzorowo. Bylam bardzo zadowolona. W drugiej ciazy dojezdzam do dr Kirsteina prawie 70km w jedna strone na prywatne wizyty i rowniez jestem niesamowicie zadowolona. Poczatki mojej 2 ciazy byly dosc trudne a zaczelam chodzic do przychodni w mojej miejscowosci i lekarz (marek rutkowski - az ciezko mi nazwac go lekarzem, bo to cham jakich malo) stwierdzil ze moge kilogramami brac leki na podtrzymanie a i tak nic z tego nie bedzie. Prosze mi wierzyc, ze po wizycie u pana marka balam sie nawet korzystac z toalety. Bylam klebkiem nerwow. Az stwierdzilam ze dosc tego i pojechalam do Koscierzyny. Dr Kirstein dokladnie zbadal, odpowiedzial na kazde pytanie i co najlepsze odstawilam tabletki na podtrzymanie. Szczerze mowiac na chwile obecna nikt nie zmusi mnie do zmiany lekarza!!!! POLECAM Z CALEGO SERCA!!!!

Przez tego lekarza straciłam swoje pierwsze dziecko, gdy trafilam do szpitala wszyscy dziwili sie ze nie dal mi skierowania na zadne badania!!! Nie potrafi dobrze zdiagnozowac choroby ani jej przyczyny, dobry tylko wtedy gdy nic sie nie dzieje. NIE POLECAM

z mojego punktu widzenia to dobry lekarz !!!i mysle ze z powołania !!!

z mojego punktu widzenia to dobry lekarz !!!i mysle ze z powołania !!!

Umówiliśmy się na wizytę di seksuologa 5 tyg wczesniej. Jechalismy 80km w jedną stronę, a w przychodzni czekało przed Nami 6 kobiet, choc byla juz 19.30- godzina umówiona na Nas. Lekarz nie zainteresowałsię Nami,słuchawka telefonu była odłożona. Kompletny brak szacunku i profesjonalizmu. ODRADZAM

REZYGNUJE Z TEGO LEKARZA POWODY SĄ MI TYLKO ZNANE!ALE KAZDY MA PRAWO WYBORU !!!----EVA

Dopóki chodziałam do Pana Kirsteina po recepte to wszystko było ok. Nawet byłam zadowolona. Ale gdy po odstawieniu tabletek zaczęły się problemy, to zamiast się zająć problemem, za każdym razem słyszałam odpowiedź "nie wiem". A skierowania na żadne badania się nie doczekałam, oprócz aluzji, żebym przyszła prywatnie. Jak można coś sprawdzić, w ogóle nie badając. Gdy problem nie mijał, był coraz bardziej niemiły. W końcu zmieniłam lekarza, który od razu dał mi skierowanie na szczegółowe badania i podjął leczenie.

Chodziłam kiedyś do tego lekarza państwowo,byłam zadowolona,ale kiedyś potraktował mnie żle,zmieniłam lekarza z czego jestem teraz zadowolona.Prywatnie lekarze mają inne podejście do pacjentek,ja się o tym też przekonałam.

W życiu nie poleciłabym tego lekarza.Nie potrafił rozpoznać ciąży i prawie wykonał łyżeczkowanie.Totalny brak kompetencji.

ten lekarz nie powinien być lekarzem, do pacjentek odnosi się chamsko i nie posiada fachowej wiedzy