dr Romuald Piotrowski

Doktor Piotrowski jest naszym lekarzem rodzinnym ,mamy do niego pełne zaufanie ,nigdy nas nie zawiódł . Jest wspaniałym zdecydowanym ,godnym polecenia lekarzem .

Pan Doktor leczy mnie od małego dziecka, teraz mam 22 lata. Gdyby nie on pewnie jako dziecko skończyłabym na dializach na nerki. Teraz leczy moich młodszych braci. Jest bardzo kompetentny i nie boi się konkretnie leczyć dzieci. Nie raz pomógł nawet moim rodzicom. Leczy bardzo kompleksowo i już u małych dzieci wykrywa takie schorzenia lub drobne, że tak powiem dysfunkcje, których nawet rodzic nie byłby w stanie zauważyć. Co najlepsze, że najczęściej to się sprawdza. Może na początku trochę zniechęcić, bo nie należy do tych milusich lekarzy i mówi prawdę prosto z mostu, ale po dłuższym poznaniu zyskuje. Bez namysłu mogę polecić go każdemu, jest świetnym specjalistą!