lekarz Romuald Radziejewski

Lekarz rodzinny

1,5

Niekompetentny i arogancki w stosunku do pacjenta. Bez jakiegokolwiek badania podpisuje żaświadczenia do zakładu pracy. Odnosi się wrażenie, że działa na korzyść jednej z firm produkcyjnych w Ostrowie Wlkp. mając pacjentów w głębokiej pogardzie.

Pan dr radziejewski NIGDY przez wiele, wiele lat odkąd byłem jego pacjentem - nie zbadał mnie, ani też członków mojej rodziny, nawet w przypadku wysokiej - 40 stopniowej goraczki potrafi dać jednodniowe zwolnienie z pracy i nakazuje iść do specjalisty, do którego nie daje skierowania. Nawet w przewlekłej chorobie zapalnej wypisuje tygodniami srodki przeciwbólowe, zamiast leczyć, nawet nie da skierowania do laboratorium, choc to jest konieczne. w zasadzie można powiedzieć, że: NIE BADA, NIE LECZY. Mówi, zeby iść sobie do specjalisty, nawet w nagłych sytuacjach, bo on NIE BĘDZIE ZA DANE BADANIA CZY LECZENIE PŁACIŁ, pacjent ma sobie zapłacić sam- prywatnie. Nigdy - od lat, nie widziałem w jego rękach, ani na jego szyi - słuchawek, nigdy ich nie użył nawet, gdy byłem chory, z gorączką, itd. Jeśli przyjdziesz do niego w godzinachjego pracy - pomimo, że będziesz zarejestrowany, a na przykład bezie 10-15 minut do końca jego dyżuru w przychodni, nie przyjmie Cię, chyba, że mu zapłacisz. Nie leczy, jest urzęnikiem w garniturku, który tylko wypisuje papierki, jeśli mu się chce, Absolutnie nie polecam i gorąco odradzam.