lekarz Romuald Radziejewski

1,8
1,5
1,8
2,5

Niekompetentny i arogancki w stosunku do pacjenta. Bez jakiegokolwiek badania podpisuje żaświadczenia do zakładu pracy. Odnosi się wrażenie, że działa na korzyść jednej z firm produkcyjnych w Ostrowie Wlkp. mając pacjentów w głębokiej pogardzie.

To istny materialista.Lekarz absolutnie nie z powołania.Odradzam wizytę u niego!

Pan doktor był moim lekarzem rodzinnym przez kilka lat,ale zrezygnowałem z jego usług, gdyż oprrócz tego, że jest arogancki, złośliwy, to jest zwyczajnie niekompetentny-i kiedy byłem naprawdę chory, miałem wysoką goraczkę, dał mi jeden dzien zwolnienia, dopiero, gdy połozylem mu na stól 50 zł, bo nie miałem siłyu, zeby jeszcze w tym stanie iść w kolejkę do innego lekarza, pan doktor powiedział, ze daje mi zwolnienie do końca tygodnia. Zdecydowanie nie polecam Pacjent, jego dobro absolutnie go nie obchodzą. Ponadto pan doktor zaczynał swą karierę jako chirurg w miejscowym szpitalu, ale tak "wspaniale" sobie radził. że musiał zrezygnować....ODRADZAM WIZYTE U TEGO LEKARZA, SA INNI, UPRZEJMI I KOMPETENTNI.

Jestem jego długoletnim pacjentem i jestem zadowolony z świadczonej opieki medycznej.