Romuald Wajlonis

Ginekolog

POLECAM!!! Dr Wajlonis to profesjonalista, co najważniejsze specjalista godny polecenia! Prowadził moją ciażę, gdyby nie On to aż boje się pomyślec jak mogło się to wszystko skończyć. Jest rzeczowy, konkretny, posiada ogromny zakres wiedzy a przy tym jest niezmiernie uprzejmy i życzliwy, a przede wszystkim delikatny.Odpowiada na wszystkie pytania, można do niego zawsze zadzwonić. Byłam pod jego opieką od pierwszych tygodni ciąży do samego porodu, zawsze mogłam na niego liczyć, dzięki niemu czułam, że dzidzia jest bezpieczna. Gdy leżałam na patologii, zawsze gdy miał dyżur analizował moją sytuację i naprawde traktował wyjątkowo. Widać, że ważny dla niego jest los pacjentek, nie olewa sprawy tak jak inni lekarze. Całe szczęście, że był również przy porodzie, bo inaczej umarłabym ze strachu o dziecko. Jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem dobrego, profesjonalnego lekarza na którego można zawsze liczyć i co najważniejsze- być pod stałą opieką aż do porodu to powiem jedno-szkoda czasu i pieniędzy na szukanie, bo to jest strzał w 10- poprostu lekarz idealny!!! Dziękujemy Panie Doktorze :-) Kinga J.

To najwspanialszy ginekolog pod słońcem!prowadził moje 3ciąże wszystkie zywe donoszone nigdy z niczym sie nie pomylil termin porodu ustalil na podstawie usg ja sama nie wiedzialam miedy mialam ost mies ;) dwoje dzieci jest tak jak przewidzial 3dziecko rwalo sie na swiat tylo o 2dni szybciej.Jest bardzo delikatny uprzejmy mily dowcipny zabawny i przystojny ;)

BYłam u ginekologa po dłuższej przerwie i trafiłam w przychodni w naszym szpitalu na tego lekarza i muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczona bardzo miły i dyskretny lekarz poświęcił mi odpowiednio dużo czsu wszystko wytłumaczył i cały czas był uśmiechnięty i rozmawiał ze mną.Polecam

Jest to bardzo dobry lekarz.Chodziłam do niego ja,moja siostra,i 3 kuzynki i wszystkie byłyśmy zadowolne.Jest równie kompetentny prywatnie jak i przy wizycie w szpitalu.Dzięki niemu urodziłam zdrową córkę pomimo wielu komplikacji.Bardzo mi pomógł po pierwszej ciąży którą poroniłam-niestety przez innego lekarza który mnie olał.Lekarz godny polecenia.

lekarz wajlonis prowadził moją pierwszą ciąże, byłam bardzo zadowolona z podejscia zawodowego lekarza,lerząc na patologi po terminie porodu odwiedzał mnie na sali oraz co najważniejsze oprócz bliskiej mi osoby wspierał mnie bardzo przy ciężkim porodzie. Bardzo polecam lekarza Romualda

Nie rozumiem komentarza powyzej... Dr Wajlonis prowadził ciążę moją, mojej siostry, a poleciła nam go wspólna znajoma. Wszystkie jesteśmy z niego zadowolone. Ciąże prowadził bardzo dobrze. Siostrze baaardzo pomógł w szpitalu, gdy leżała na patologii. Jest zabawny i sympatyczny, nigdy z jego ust nie padła jakaś głupia lub ordynarna wypowiedź! POLECAM :)

Szkoda pisać taki komentarz gdyż był to mój lekarz długi czas , niestety pora na zmianę i to dużo za pozno , zero badan leki bez poziomu hormonów poprostu klapa .

Lekarz najlepszy na świecie :-)) Delikatny, zabawny, zawsze sie naśmieje u niego w gabinecie. Polecam :-)

najlepszy lekarz jakiego znam . atmosfera super , wszystko szczególowo omawia polecam

Lekarz bardzo miły,kompetentny,delikatny.Zawsze uśmiechnięty.Godny zaufania.Poświeca wystarczająco duzo czasu.