Lekarze Białystok

dr Joanna Dąbrowska-Wójcik

Neurolog

Wojewodzki Szpital Zespolony im. J. Sniadeckiego
Białystok

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem. Bardzo kompetentna, miła, cierpliwa i empatyczna osoba. Ze stoickim spokojem tłumaczy wszystko nawet dwa razy. Zleca badania jeśli widzi taką potrzebę. Leczy mojego tatę po udarze oraz mnie. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bartosz Cukierman

Akademicka Praktyka Medycyny Rodzinnej
Jerzego Waszyngtona 15a
15-269 Białystok

Bardzo dobry lekarz ze wspaniałą osobowością. Kompetencja i przyjazne podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie. Rzeczowe i konkretne podejście do tematu z jasnym planem działania. Sposób przekazywania informacji pacjentowi i rodzinie- klasa! Rzeczy niemożliwe dla innych lekarzy u tego specjalisty stają się możliwe.Jeśli tacy lekarze będą nas otaczać to możemy czuć się bezpiecznie :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Krzysztof Sendrowski

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Człowiek z sercem na dłoni.Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Bardzo dobry specjalista, zawsze dla niego wracamy,gdy coś nas niepokoi.
Opinia dodana przez: Wojtek

lek. dent. Łukasz Magnuszewski

Brzozowa 1
15-809 Białystok

Znikla mi plansza, wiec nie dokonczylam opinii. Kontynuuje: doktor wyjasnia, co zamierza zrobic. Upewnia sie, ze pacjenta nie boli. Robil mi uzupelnienia typu „korony” na dwa sasiadujace, martwe zeby. Jesli procedura pozbawiala mnie koron tych zebow, z gabinetu wychodzilam z taka maskujaca nakladka i moglam smialo rozmawiac i smiac sie. A kwintesencja byly korony tak dopasowane, ze nie wymagaly zadnego szlifowania; a szlifowanie moich pozostalych zebow, by dopasowac korony, w ...

lekarz Anna Jakubiuk-Tomaszuk

Genetyk kliniczny

poradnia genetyczna
parkowa 14/84
15-552 Białystok

Wspaniały lekarz, cierpliwa, zawsze pomocna, znająca się na rzeczy nie spotkałam się jeszcze z takim zaangażowaniem i podejściem u żadnego z lekarzy...

lek. stom. Katarzyna Koroniecka-Tokajuk

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Sikorskiego 6a lok 23
Białystok

Trafiłem do Pani doktor z polecenia innego lekarza stomatologa,który miał duży problem z leczeniem kanałowym mojej górnej szóstki. Poradziła sobie szybko i bezboleśnie z problemem. Jestem naprawdę bardzo zadowolony.

dr n. med. Piotr Lisowski

Chirurg ogólny, Angiolog

Gabinet Angiologiczno-Chirurgiczny
Al. 1000-lecia PP. 10 A lok. 64
15-111 Białystok

Do p. dr Piotra Lisowskiego trafiłam z polecenia. Już od pierwszego kontaktu dał się poznać jako człowiek sympatyczny, wyciszony, wzbudzający zaufanie, aby mu powierzyć swój problem zdrowotny. Dzwoni z przypomnieniem o wizycie, chociaż na początku było to tylko badanie USG. Udziela ponownie informacji jakie leki przyjąć i jak się przygotować do zabiegu. Zmienia datę, gdy pacjent nie może dotrzymać terminu. Już sam gabinet, bardzo nowoczesny sprzęt, a także stawianie na ...
Opinia dodana przez: Barbara D.

lekarz Piotr Szydlik

Neurochirurg

Simony Kossak 6
15-197 Białystok

Neurochirurg Piotr Szydlik to profesjonalista który potrafi pomóc w chorobach zwyrodnieniowych kręgosłupa.Polecam i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Ewa Guzy-Kicman

NZOZ Poradnia Rodzinna Bogumiła Augustynowicz
Baranowicka 113
15-501 Białystok

Trafiłam do pani dr zupełnie przypadkowo. Niezwykle uprzejma, specjalistka w każdym calu. Traktuje pacjenta jak człowieka, a nie jak kolejny przypadek. Stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie, tak aby każdy był zadowolony. Nie zdarza się to zbyt często w dzisiejszych czasach, aby trafić na takiego lekarza. Polecam :)

lek. dent. Agnieszka Breczko

Przejazd 2 A/401 B
15-430 Białystok

Podejście do pacjenta zawsze z zaangazowaniem na maxa , informacja o stanie uzębienia wyjaśniona zrozumiale , czuje , ze Pani Doktor Agnieszka chce żeby zeby były zdrowe , poleczone i ładnie wyglądały. Czuje po prostu , ze dba o mnie a to bardzo ważne i coraz rzadziej spotykane . Polecam .
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Elżbieta Rzepecka

Dermatolog

SPECJALISTYCZNY GABINET DERMATOLOGICZNY I KOSMETYKI LEKARSKIEJ
Świętojańska 12 lok. 8
15-214 Białystok

Pani doktor godna polecenia, wspaniałe podejście do pacjenta nawet w skomplikowanej sytuacji nie odsyła z kwitkiem. Szczerze polecam

dr n. med. Henryka Sobaniec

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Sobaniec
Marii-Curie Skłodowskiej 9/2
15-275 Białystok

Jestem stałą pacjentką pani doktor. Urzekła mnie wysoka kultura osobista i fakt ,że leczenie nie boli.Miałam wiele wizyt,efekt końcowy przerósł moje oczekiwania - mogę się teraz cieszy ładnym uśmiechem.Pani doktor,niejednokrotnie potraktowała mnie ulgowo i policzyła coś gartis.Wizyt było około 20.Atmosfera w gabinecie jest przyjazna i serdeczna.Personel jest uśmiechnięty - co również świadczy na plus o pracodawcy. Bardzo dobry stomatolog.

dr n. med. Jakub Karaszewski

Chirurg szczękowo twarzowy

Białystok

Jest to najlepszy dentysta na świecie i w tych słowach nie ma ani grama przesady. Po wizycie u pana doktora żal mi było opuszczać gabinet - i pisze to osoba która ze strachu przed wiertłem od ponad 10 lat nie była u dentysty. Pan Jakub jest niesamowicie kompetentny - w klika sekund od rozpoczęcia oględzin poprawił błędną diagnozę poprzedniej dentystki, która niepotrzebnie męczyła mnie przez ubiegłe 2 tygodnie. Działa z ...

lekarz Jacek Michalski

Neurochirurg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, KENDRON "
ulica Mariańskiego 3/201
15-950 Białystok

Wspominam 15 lat doktora Jacka Michalskiego, który nie tylko mnie uratował ale i moją 80 letnią mamę. Dziękuję,że chodzę, że przestało boleć, dziękuję, dziękuję. Życzę zdrowia w tych trudnych czasach.
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Beata Maćkowiak-Matejczyk

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Gabinet Ginekologiczny
Kard. St. Wyszyńskiego 8B/32
15-888 Białystok

Konkretna polecana osoba szczegółowo wyjasni na czym będzie polegało leczenie bardzo polecam wszystkim już na drugiej wizycie skierowała do szpitala nie to co inni lekarze eksperymentują latami a choroba się rozwija pani doktor szybko reaguje. Bardzo chciałabym podziękować za zajęcie się moim przypadkiem. Gorąco polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Bołtowicz

Endokrynolog, Pediatra

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
15-863 Białystok

Pani Bołtowicz posiada bardzo profesjonalne podejście, jest przy tym uprzejma i wyrozumiała. Co ważne - można zrobić badanie krwi zarówno na miejscu z rana przed wizytą jak i w miejscu zamieszkania. U pani doktor najbardziej cenię sobie kulturę osobistą i etykę pracy

Katarzyna Bijowska

Protetyk, Stomatolog

Bohaterów Monte Cassino 13A lok. 3
Białystok

Pani dr. Bijowska jest najlepszą stomatolog którą doświadczyłem. Zawsze panicznie bałem się wizyty u dentysty teraz to już zapomniane chwile. Podejście Pani doktor jest profesjonalne, zero bólu i zero strachu. Jeżeli się boisz panicznie dentysty to jest właśnie lekarz dla ciebie.

Beata Szyćko

Białystok

Bardzo dobry lekarz,miła,uprzejma i zawsze uśmiechnięta.Polecam dla ludzi,którzy boją się wizyty u stomatologa.
Opinia dodana przez: monika

lek. dent. Lilia Roszczenko

Wesoła 18
15-445 Białystok

Pani doktor leczy ząbki całej mojej rodzince juz od "dobrych" kliku lat. Jest lekarzem ze specjalizacją II stopnia co przekłada się dokładnie na dobrą pracę jaką wykonuje. Wypełnienia trzymają sie bez uszczerbku dłłługie lata. Pani doktor zmienia tylko te "plomby", które wymiany wymagają (a nie takie, kóre można wymienić i przez to pogłębić ubytek...).Jest osobą niezwykle ciepłą i sympatyczną. Moje dziecko(wtedy kilku, teraz kilkunastoletnie)nigdy nie miało oporów przed wizytą u ...

lekarz Zofia Bondyra

Radiolog

Specjalistyczna Lecznica Stomatologiczna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Marii Skłodowskiej-Curie 24A
15-276 Białystok

Polecam wszystkim, znakomity lekarz, życzliwy dla wszystkich.