Lekarze Piła

lekarz Przemysław Jura

ulica Łączna 49
64-920 Piła

Wspanialy lekarz-pomogl mnie i mojej zonie.W kazdym momencie powierzylbym moje zdrowie i moich bliskich w "Jego rece".
Opinia dodana przez: Boleslaw

lek. dent. Patrycja Gołębiewska-Kasprzak

Prywatny Gabinet Lekarski
Nowowiejskiego 7
64-920 Piła

Polecam Panią doktor, zna się na rzeczy, wie co robi i dobrze to robi. Pomoże nawet najbardziej wystraszonym pacjentom. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Iwona Andrzejewska

ul. Kadetów 2/2
64-920 Piła

Bardzo sympatyczna pani doktor.Posiada bardzo dobre podejście i dużą cierpliwość dla dzieci jak i dorosłych . Bardzo kompetentna i zawsze uśmiechnięta a wizyty sama przyjemność. Polecam
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Joanna Hermann

64-920 Piła

Pani Asia od lat opiekuje się moją rodziną. Mąż i trójka moich dzieci noszą okulary. Ja również regularnie mam badanie dna oka, ponieważ mam cukrzycę I typu . Fachowa, rzetelna i bardzo miła obsługa. Nie ma problemu z rejestracją - sprawna i w miarę szybka. A co najważniejsze nie żadnych problemów na umówienie wizyty na NFZ. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Jerzy Biedny

Al. Wojska Polskiego 49 B/p.152
64-920 Piła

Bardzo rzetelnie i solidnie podchodzi do pacjenta. Jest dokładny i skrupulatny. Doświadczony fachowiec.

lekarz Mirosław Dokurno

Urolog, Chirurg ogólny

ulica Matwiejewa
64-920 Piła

Swietny lekarz, godny polecenia.Malo takich pozostalo ktorzy maja czas dla pacjenta,wyjasnia szczegolowo naczym polega problem i skieruja na odpowiednie badania i w odpowiednie miejsce na dalsze leczenie.

dr GraŻyna Wierzbińska

Prywatny Gab Stomatologiczny
Śródmiejska 16
64-920 Piła

Bardzo dobry specjalista. Wyleczyła mnie ze skoplikoowanej choroby. Miła, spokojna. Kompleksowo wytłumaczyła każdy etap leczenia. Pamiętała po wielu latach mój przypadek. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Monika Rutkowska

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
ul. Ludwika Rydygiera 1
64-920 Piła

Super człowiek i lekarz. Pani doktor uratowała mi życie. Dziękuję za empatię i poświęcony czas. A przede wszystkim za fachowość i profesjonalizm.

lekarz Waldemar Kaletka

ul. Królowej Jadwigi 21
64-920 Piła

Pan doktor jest bardzo dobrym i uprzejmym lekarzem ,poświęca dużo czasu dla pacjenta jest godny polecenia

lekarz Maria Oszczyk

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ LOTNICZA
Lotnicza
Piła

Kompleksowa wiedza i profesjonalizm, zarówno na etapie diagnozy jak i leczenia. Pełna informacja i cierpliwość dla pacjenta. Godna polecenia
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Dorota Grosser

Internista, Anestezjolog

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
ul. Ludwika Rydygiera 1
64-920 Piła

Kompetentna, rzeczowa, nastawiona na pacjenta, w razie pytań wszystko tłumaczy, można powiedzieć ze lekarz z powołania

lekarz Mariusz Łabędzki

Pulmonolog, Internista

Żeromskiego 3 D/45
64-920 Piła

Od wielu lat leczę się na choroby górnych dróg oddechowych - niestety jak dotąd leczona byłam wyłącznie ambulatoryjnie .Sytuacja zdrowotna zmusiła mienie do poszukiwań lekarza internisty pulmonologa poza miastem Piła i ….strzał w dziesiątkę .Przede wszystkim dr M.Łabędzki jest niezmiernie dociekliwy .Poświęca dużo prywatnego czasu na ocenę wcześniejszego sposobu leczenia ,analizuje wyniki badań .Kiedy trafiłam na oddział płucny Chodzieskiego Szpitala ,który działa w ramach Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii ,doktor ...
Opinia dodana przez: Iwona
Przesympatyczna, przemiła Pani doktor. Do każdego podchodzi indywidualnie. Tłumaczy każdemu jego przypadek. Dyspozycyjna zarówno telefonicznie jak i w gabinecie. Odpowiada na każde zadane pytanie i przedstawia najlepsze rozwiązania problemów. Leczę się u pani doktor rok i od tego czasu czuję się coraz lepiej, jestem wdzięczna tej pani za poświęcony czas i uwagę. Z całego serca, szczerze polecam. :-)
Opinia dodana przez: Daria
lekarz z powołania. wizyta u Pani doktor jest przyjemnością.

Piotr Marciniak

Chirurg stomatolog

Piła

świetny lekarz i dobry człowiek, przyjął z bólem, tłumaczy co będzie robić bardzo zaangażowany do tego wesoły, sympatyczny wręcz wita pacjenta w poczekalni. Pierwszy raz spotykam się z tak "ludzkim" lekarzem. szczerze polecam. pacjent

lekarz Justyna Pińkowska

64-920 Piła

Wspaniały i kompetentny lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta. Potrafi wspierać chorych i pomaga jak tylko może. Bardzo dziękuję za opiekę.
Opinia dodana przez: Janina W.

lekarz Danuta Miazgowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ LOTNICZA
Lotnicza
Piła

Lekarz idealny. Jest moim lekarzem rodzinnym od urodzenia i naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest to lekarz, którego polecam.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Jacek Gierszewski

Psychiatra

Al. Wojska Polskiego 49 B/p.152
64-920 Piła

Pan doktor Jacek Gierszewski to bardzo miły i sympatyczny lekarz który pomaga leczyć mi depresje oraz pomaga mi z innymi problemami emocjonalnymi walczyć . Doktor Jacek Gierszewski również mi pomaga się dostać do różnych specjalistów. W dodatku ma ogrąmną wiedzę medyczną i jak ogromne doświaczenie medyczne. Doktor Jacek Gierszewski jest godny polecenia i zaufania. Ma bardzo wielką kulturę osobistą . Ten doktor nie jest człowiekiem trudnym bo jak chcesz sierowanie ...
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Dariusz Ścierwicki

Lekarz medycyny ratunkowej

64-920 Piła

Pan Doktor Dariusz Ścierwicki to Bardzo Dobry Fachowiec Specjalista w swojej dziedzinie .Miałam osobiście mieć przyjemność poznać Zacnego Pana Doktora,gdy Pan Doktor pracował w Poradni w Zgierzu.Pan Doktor Dariusz po godzinach swojej pracy zawodowej Przyjechał do mojej mamy w celu ustalenia przyczyn jej złego samopoczucia..Pan Doktor jest Lekarzem Kompetentnym,Kompleksowo Tłumaczy na czym polega choroba,Jest Uprzejmy,Empatyczny,Pan Doktor Dariusz Umie słuchać człowieka potrzebującego pomocy,Pan Doktor Respektuje kartę praw pacjenta to Człowiek o ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Łukasz Kiełczawa

64-920 Piła

Odpowiedni lekarz na odpowiednim miejscu, zawsze wysłucha doradzi i kompetenty w działaniu. Życzliwy, skuteczny i pomocny. Lekarz wart polecenia.
Opinia dodana przez: Agnieszka