Lekarze Piła

lekarz Tomasz Jaskulski

Ginekolog położnik, USG

Złota 11b
64-920 Piła

Pan Doktor to wspaniały lekarz, jest prawdziwym profesjonalistą. Prowadził moją ciąże ale poza tym po ciąży objął mnie opieką kompleksową czyli zadbał o mnie fizycznie i psychicznie. Jestem obecnie po zabiegu korekty krocza, którą wykonał Pan Doktor odmienił moje życie ( i mojego męża też). Nie musi to tak wyglądać kobiety wiecie o czym mówię nie bójcie się wyrażać swoich potrzeb. Doktor Jaskulski to najlepszy lekarz z jakim miała do ...
Opinia dodana przez: Magda
Lekarz, który bardzo mi pomógł. Swoimi zaleceniami I poradami uchronił mnie od poważnych powikłań chorobowych za co bardzo dziękuję Panu Doktorowi. Nie jestem kompetentny w ocenie ale uwazam , że posiada bardzo dużą wiedzę medyczną o czym świadczy skuteczność leczenia moich skomplikowanych dolegliwości. Pomimo mojego podeszlego wieku dzięki systematycznej opiece czuję się bezpieczny. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Andrzej Zakrzewski

Al. Wojska Polskiego 49 B/p.152

SUPER SUPER LEKARZ I BARDZO MĄDRY WZÓR LEKARZA Z POWOŁANIA

lekarz Andrzej Przybylski

CKR Konstancun-Jeziorna
ks. Popiełuszki 1
64-920 Piła

Lekarz z klasą, nie jestem jego pacjentką w gabinecie prywatnym, ale podczas dość częstych pobytów w szpitalu ze względu na kłopoty w czasie ciaży lekarz ten, okazał się jak najbardziej miły, kompetentny i delikatny, budzący zaufanie. Objawia się to przy zwykłych czynnościach, na które niektórzy lekarze nie zwracają uwagi typu, podtrzymanie za ramię przy schodzeniu z fotela ginekologicznego, zachowanie zasad intymności podczas wizyt, a przede wszystkim szacunek do każdej kobiety. ...

lekarz Tomasz Jabłoński

NZOZ LOTNICZA
Lotnicza
Piła

Kompetentny i godny zaufania specjalista. Wykazuje się profesjonalizmem, uprzejmością, cierpliwością. Daje wypowiedzieć się pacjentowi, nie bagatelizuje problemów do których podchodzi kompleksowo. Pacjent czuje się zaopiekowany. Cieszę się, że trafiłam do Doktora.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Jolanta Zakrzewska

Rehabilitant, Neurolog

CKR Konstancun-Jeziorna
ks. Popiełuszki 1
64-920 Piła

Pani dr Zakrzewska jest osoba o wysokich kwalifikacjach zawodowych, ktore laczy empatia i umiejetnoscia poswiecenia pacjentowi swojej uwagi. W trakcie wizyty nie waha sie pokazywac na wlasnym przykladzie ukladu cwiczen rehabilitacyjnych. Ma zradka wsrod lekarzy umiejetnosc wysluchania pacjenta. Mam bardzo dobre wspomnienia z czasow, kiedy bylem pacjentem Pani Doktor
Opinia dodana przez: marek

lekarz Ewa Mucke

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Łączna 49
64-920 Piła

Kompetentna poświęcajaca odpowiednią ilość czasu dla córki i synka. Potrafi laikowi wytłumaczyć przyczyny choroby i sposób walki z chorobą. :-)
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Piotr Ptaszyński

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
ul. Ludwika Rydygiera 1
64-920 Piła

Jest to godny polecania lekarz. Profesjonalne podejście przy każdej wizycie w gabinecie, a także podczas pobytu w szpitalu. Jestem zadowolona z wyboru tego lekarza. Ogromna szkoda, że już Pan Doktor w Złotowie nie przyjmuje tylko w Pile.

Andrzej Paluszkiewicz

Protetyk

Prywatny Gab Stomatologiczny
Śródmiejska 16
64-920 Piła

bardzo dobry stomatolog !!!z kazdej wizyty wychodzę zadowolona, człowiek kompetentny , bardzo miły

lekarz Jacek Futyma

Szpital Specjalistyczny w Pile
ulica Rydygiera 1
64-920 Piła

Pierwszy raz lekarz poswiecil mi tyle czasu. Rzeczowa rozmowa. Bardzo sympatyczny kompetentny lekarz. Szczerze polecam.

lekarz Maciej Osiecki

Pediatra, Kardiolog

ulica Ogińskiego 11/1
64-920 Piła

Doktor Maciuś - tak go nazywa moje dziecko - to wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Takich lekarzy ze świecą szukać. Polecam wszystkim.

dr Dagmara Troczyńska

Onkolog

ArsMedical
64-920 Piła

Pani doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem o bardzo miłym usposobieniu i pełnym zaangażowaniu w to co robi. Jest bardzo komunikatywna i rzetelnie przekazuje swą wiedzę z całą troską o pacjenta. Onkologia to bardzo ciężka dziedzina leczenia i bardzo wymagająca taktu i umiejętności rozmowy z pacjentem, pani doktor tę umiejętność posiada. Jestem pod dużym wrażeniem podejścia pani doktor do każdego pacjenta i czasu jaki nam poświęca. Pod opieką pani doktor jestem ...
Opinia dodana przez: EWA

Andrzej Paluszkiewicz

Prywatny Gab Stomatologiczny
Śródmiejska 16
64-920 Piła

Bardzo dobry stomatolog - polecam. Zrobił dla mnie wszystko żebym był zadowolony z wizyty.

lekarz Remigiusz Idzikowski

Rehabilitant

al. Wojska Polskiego 20
64-920 Piła

Pierwsza wizyta fatalna.....jedno tylko przebiegło mi w myślach.....łapówkowicz i nic po za tym.kolejna wizyta.....szok....nie ten sam człowiek,miły,uprzejmy,kompetentny niesamowicie.....do tego zrozumienie i współczucie.....niesamowity człowiek!!!!Polecam,polecam,polecam.......!!!!!
Opinia dodana przez: ZYGMUNT

lekarz Weronika Szewczyk

Szpital Specjalistyczny w Pile
ulica Rydygiera 1
64-920 Piła

Uprzejma,kompetentna Pani Doktor ! Cierpliwie słucha, poświęca czas ,dokładnie sprawdza i bada . Polecam

lekarz Mirosław Pawlak

Klinika Ars Medical Piła
Mieszka I 4 lok. 2
64-920 Piła

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. zupełna odmiana po dok. stefankiewicz do której juz nigdy w życiu nie pójdę. raz wystarczył by więcej nie popełnic tego błędu. dok pawlak jest bardzo sympatyczny, spokojny. polecam

Robert Sienkiewicz

Bydgoska 31 lok. 4
64-920 Piła

Polecam dr Sienkiewicza wszystkim kobietom,poświęca pacjentce dużo czasu, wszystko dokładnie i rzeczowo tłumaczy. Bardzo dobrze poprowadził moja pierwsza ciąże, teraz prowadzi drugą.W zyciu nie pójde do innego ginekologa.Polecam

lekarz Barbara Musiałowicz-Chełmińska

Pulmonolog, Alergolog

ulica Korczaka 23 A
64-920 Piła

Miejsce godne polecenia. Wiedza internistyczna,a wièc szerokie i kompleksowe podejście. Czytajcie pieczàtki lekarskie!

lekarz Maria Puka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Roosevelta 29 B
64-920 Piła

Rewelacyjny człowiek, lekarz rodzinny i pediatra. Zawsze znajdzie czas i pomoże. Tak trzymać Pani doktor
Opinia dodana przez: wiesław

lekarz Przemysław Polak

ulica Kusocińskiego 16/21
64-920 Piła

Lekarz o dobrym sercu z pełnym zaangażowaniem i podejściem do pacjenta.Nigdy nie spotkałam się z odmową,kiedy o coś prosiłam.Człowiek na właściwym miejscu.
Opinia dodana przez: Anna