Rtg Radomsko

RTG, Chirurg stomatolog

DENS Jan Gawur
Krakowska 55
97-500 Radomsko

Wyobraźcie sobie sytuacje ze tracicie jedynkę podczas wypadku przy samym korzeniu ,udałem się niedaleko obok Pana Jana gabinetu "ząb do wyrwania" takie słowa usłyszałem i do tego wyliczenia rzędu 6 tyś złotych mowie świetnie ale pisze się ( no bo jak chodzić bez jedynki ?) został wyrwany mi korzeń zęba (ból jak cholera co okazało się później że znieczulenie było dla dzieci a gdzie facetowi co waży kolo 90 kg takie leki ) kilka dni później dostałem polecenie na Pana Jana !!! Udałem się do niego następnego dnia , usłyszałem że po co został wyrwany korzeń ? Skoro można zrobić ćwiek na zęba ? Pierwsze co mówię sam do siebie pewnie facet walczy do końca będę się leczył u niego !!! Wszystko wykonane z kilka dni ( niedziela też wchodziła w grę z powodu że nie mieszkam w Radomsku na co dzień ) Ekspresowa praca solidna i wszystko co może się składać na profesjonalistę w tym zawodzie . Jak czekałem w kolejce za pewnym dzieckiem to Pana Jana podejście do małej dziewczynki która wyraźnie się bała ( nie ukrywam ja się boje do dzisiaj :) ) uspokojenie pełne pacjenta wytłumaczenie na język dziecięcy pełne podziwu !!! I co do ceny o połowę mniejsza niż było w Happy Stomatolog :) Polecam jak najbardziej siebie i też dzieci do tego właśnie dentysty ocena moja jest to 5+ bo więcej skala nie przewiduje :))

Opinia dodana przez: Damian

lekarz Artur Jawor

USG, RTG

Radomsko

naprawde jest dobry kompetentnt, mily, leki mi pomogly i napewno bede do niego chodzila