Lekarze Świebodzin

lekarz Mariola Piotrowska

Wenerolog, Dermatolog

66-200 Świebodzin

Lekarz zajmujacy sie medycyna estetyczna, o ktorej nie ma pojecia.bylam u pani doktor na kosmetycznym usunieciu naczynek laserem na nogach. Skora na nogach zostala strasznie popalona, powychodzily bable,pod kolanem mialam wypalpna dziure, po ktorej mam blizne.cala lydka u nogi jest sina przez rozlane, nowe popekane naczynka. Wydalam duze pieniadze, nogi sa w strasznym stanie,a pani doktor powiedziala ze to moja wina, gdyz mam za sucha skore.teraz musze prosic specjalistow od ...
Opinia dodana przez: Darya
Jak na swój młody wiek jest kompetentna i profesjonalnie podchodzi do badania. Poza tym jest bardzo miła i uprzejma. No i nie trzeba prosić jej 5 razy o skierowanie do specjalisty - jak trzeba wystawia je od ręki (a z innymi lekarzami bywa różnie). Myślę, że jak zdobędzie więcej doświadczenia, to będzie miała same piątki w rankingu (nie od razu Kraków zbudowano). Tak trzymać !
Opinia dodana przez: jerzyk12348

lekarz Mariusz Chmielarski

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Nowy Szpital w Świebodzinie - Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne
ulica Młyńska 6
66-200 Świebodzin

To nie jest lekarz! To jest zwykły felczer bez grama doświadczenia. Wypisał moją mamę z SORu bo nie widział powodu do zatrzymania na oddziale a dwa dni później mama wylądowała na OIOMie! Nie życzę nikomu kontaktu z takim zarobkiewiczem dla którego pacjent jest nic nie znaczący. Wstyd że jakikolwiek szpital takiego przyjmuje bo robi tylko złą opinię dla szpitala. Życzę mu wszystkiego najgorszego bo przez jego nie kompetencję mogę stracić ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Magdalena Wierusz

Dermatolog

Gabinet Dermatologiczny Magdalena Wierusz
Pl. Obrońców Pokoju 17A
66-200 Świebodzin

B. Mały kontakt z pacjentem, brak pytań i zainteresowania pacjentem ze strony Pani Doktor, nic się nie dowiedziałam zadając pytania na , które otrzymywałam bardzo okrojone odpowiedzi z których nic nie wynika. Nie polecam. Wyszłam jak weszłam z brakiem wiedzy po którą przyszłam.
Opinia dodana przez: I
{'id': 29433, 'name': u'\u015awiebodzin'} Ortopeda
                                       dr n. med. Jerzy Hakało

dr n. med. Jerzy Hakało

66-200 Świebodzin

Pan doktor jest bardzo zaangażowany w sprawę z którą się do niego przychodzi. Przeprowadził wywiad lekarski, przestudiował przedstawione przez mnie wyniki badań, ale również obejrzał kolano, jednocześnie tłumacząc budowę kolana jak także powód bólu w nodze. Pan doktor zaproponował dwie metody leczenia, opowiedział o każdej z nich zarówno o ich zaletach jak i wadach. Chętnie i szczegółowo odpowiada na pytania, nie zbywa pacjenta, nie pośpiesza. Na pewno jest wart polecenia!
Opinia dodana przez: Wojciech
{'id': 29433, 'name': u'\u015awiebodzin'} Ortopeda
                                       lek. med. Marcin Kapturski

lek. med. Marcin Kapturski

66-200 Świebodzin

Nic nie pomógł,dowiedziałem się tego co już wiedziałem wizyta trwała 5 minut straciłem tylko 200 zł.Nie polecam!!!
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Agata Cieśla

Gabinet
Słoneczna 42D/5
66-200 Świebodzin

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Brak empatii i zrozumienia, sarkastyczne podejście do rodziny pacjenta, problemy komunikacyjne / niechęć w przekazywaniu informacji dot. stanu zdrowia, zniecierpliwienie. Lekarz, jakiego chciałabym nigdy nie spotkać.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Izabela Lange

Kilińskiego 11/1
66-200 Świebodzin

nie przyjęła dziecka 6,5 roku, któremu w przedszkolu coś utkwiło w gardle i pomimo skierowania od lekarza rodzinnego z adnotacją pilne, nawet nie spojrzała na dziecko
Opinia dodana przez: marek

lek. dent. Mirosław Kaczewiak

Chirurg stomatolog

Mickiewicza 16
66-200 Świebodzin

Niestety moje doświadczenia z Państwem Kaczewiak są bardzo negatywne. Dentyści pomimo przyniesienia aktualnego zdjęcia pełnej szczęki nie chcieli podjąć się leczenia bolącego zęba, wciskając swoje zdjęcie za 300zł, . Po odmowie wykonania zdjęcia ze względów finansowych dentysta powiedział, że ząb jest zdrowy, a jak będzie bolał to żebym płukał usta gazowaną wodą (zalecenie lekarza medycyny - po prostu brak słów) xD Po wszystkim reklamował produkty pewnej firmy do płukania ust. ...
Opinia dodana przez: Luki
{'id': 29433, 'name': u'\u015awiebodzin'} Internista
                                        Elżbieta Żytyńska-Roman

Elżbieta Żytyńska-Roman

Internista, Lekarz rodzinny

66-200 Świebodzin

Arogancka, nieuprzejma lekarka. Sprawia wrażenie jakby męczyła ją ta praca, a złość wyładowuje na pacjentach. Wizyta trwa 5 minut, z czego połowę ta pani narzeka że ma już dość. Nie zbadała mnie, nie przeprowadziła wywiadu ,nie udzieliła porady, nie dała skierowania na badanie. Wypisała w ciemno receptę. Dopiero inny lekarz zdiagnozował moją chorobę. Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Joanna Chelkowska