Filtruj terminy

lekarz Andrzej Baryła

RTG, Ginekolog położnik

Szczekocińska 5
65-001 Zielona Góra

Ja byłam w ciąży poza macicznej(drugiej) Nie życzę żadnej z was niekompetentnego lekarza który stwierdzi,że nic się nie dzieje. Miałam zatrzymanie miesiączki (myślałam,że jestem w ciąży-cieszyłam się)ale po miesiącu miałam krwawienia,poszłam do lekarki w Krośnie odrzańskim p.Kolano(NIE POLECAM) wykluczyła ciążę,nagderała coś o osłabieniu organizmu itp.Męczyłam się chyba z miesiąc z bólem. Pewnego dnia pojechałam z mężem do miasta (Zielona góra)tam zemdlałam i przewieziono mnie karetką do szpitala,przyszedł lekarz dyżurny,akurat ginekolog,tylko ...

lekarz Olgierd Korzeniewski

Pulmonolog, Radiolog

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Pan doktor może niezbyt wylewny, ale fachowy i życzliwy. Leki okazały się skuteczne, a mój stan uległ zdecydowanej poprawie.

lekarz Iwona Kowalska

Radiolog, USG

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

To wspaniały lekarz , profesjonalista w każdym calu ,potrafi wzbudzić zaufanie i dodać otuchy . Doktor Judym z dr Jwoną przegrałby w pierwszym secie. Dużo zdrowia Pani Doktor i Zawsze tak wspaniałego uśmiechu , nawet w trudnych chwilach . Jest Pani wspaniła!!!

lekarz Kazimierz Kowalski

RTG, Radiolog

Zielona Góra

Jest tragiczny nie zauważył na USG jamy brzusznej mojej mamy nic żadnych zmian a miała większość organów z przerzutami raka, straszny "specjalista"

dr n. med. Dariusz Gąsiorek

RTG, Radiolog