Rtg Zielona Góra

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

Bardzo miła, wesoła, uprzejma i kompetentna Pani radiolog!! potrafi dokładnie odpowiedzieć na pytania, wszystko wytłumaczy! Naprawdę super! Szkoda, że takich lekarzy można policzyć na palcach ;(

Szczekocińska 5
65-001 Zielona Góra

Polecam, krótka wizyta ale skuteczna, konkretne odpowiedzi i rady.Podczas badania rozmowa co sprawia, że nie wyolbrzymia się problemu w swoich myślach.
Na koniec rady i polecenia na dalsze badania

Na koniec rady i polecenia na dalsze badania

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Pan doktor może niezbyt wylewny, ale fachowy i życzliwy. Leki okazały się skuteczne, a mój stan uległ zdecydowanej poprawie.

Zielona Góra

Jest tragiczny nie zauważył na USG jamy brzusznej mojej mamy nic żadnych zmian a miała większość organów z przerzutami raka, straszny "specjalista"

Zielona Góra