lekarz Ryszard Chirkowski

Bardzo dobry lekarz. Przeprowadził na mnie zabieg w szpitalu na własne życzenie. Skierowanie miałam z innego powodu i kiedy powinnam być wypisana lekarz sam z siebie zaproponował zabieg (histerioskopii) Zabieg wykazał 2 polipy a próbka endometrium jej przerost. Takich lekarzy trzeba chwalić. Zaznaczam, że nie musiał tego robić mógł mnie wypisać ponieważ przyjęta zostałam ze skierowaniem podejrzenia ciąży pozamacicznej. Wynik krwi wykluczył ciąże a lekarz mógł mnie wypisać. Tak na pewno postąpił by nie jednen lekarz ale doktor Chirkowski "pochylił" się nad moim problem zadał sobie trud i wykonał zabieg. ...

Wiem, że teoretycznie każdy lekarz powinien zrobi tak samo ale niestety z doświadczenia wiem, że lekarze robią to co jest na skierowaniu nie wgłębiając sie w problem. Takich lekarzy powtarzam trzeba chwalić i polecać!

nie ma tylu gwiazdek, ile chciałabym zaznaczyć dr Chirkowskiemu za to jakim jest lekarzem i człowiekiem. Życzę sobie i wszystkim takich lekarzy we wszystkich specjalnościach. Jestem dumna, że mogę swoje zdrowie, a i czasem bywało, że życie, oddać w ręce dra Chirkowskiego.

Super lekarz. Prowadził mi dwie ciążę i odbierał porody,nie zawiodłam się. Godny zaufania lekarz. Bardzo miłe wspominamy razem z mężem. Zawsze można liczyć na pana doktora.Sympatyczny, uprzejmy ma podejście i jest bardzo delikatny.Szczerze polecam.

Super lekarz super człowiek.Polecam z czystym sercem.Jestem jego stałą pacjentka zawsze zadowoloną.Jest profesionalistą w swoim zawodze

Dr Chirkowski jest przesympatyczny, bardzo kompetentny i zna się na rzeczy. Wizyta przebiegła w komfortowej atmosferze, doktor poświęcił mi dużo uwagi i postawił (jak się okazało) trafną diagnozę. Polecam lekarza.

Dr. Chirkowski przyjmuje od niedawna na Kaliskiej 87A w poniedziałki od 16. Potwierdzam bardzo dobry lekarz, też miałam z nim do czynienia i to nie raz :) dusza człowiek.

gdzie we wloclawku przyjmuje ten ginekolog i pod jakim nr mozna sie umowic na wizyte ? Mialam z nim doczynienia w szpitalu i lekarz rewelacyjny!

doktor pracuje nw oddziale położniczo-ginekologicznym Szpitala w Radziejowie. Jest bardzo kompetentny, zdecydowany, kontaktowy, wyrozumiały, świetny fachowiec, łatwo nawiązuje kontakt z pacjentkom. Bardzo polecam

Najlepszy ginekolog jakiego do tej pory spotkałam. Ma szeroką wiedzę na temat uprawianego zawodu. Miły, uprzejmy i dowcipny. Udziela wyczerpujących informacji. jednym słowem - perełka wśród lekarzy.

Szczerze polecam. Bardzo uprzejmy,lubi pożartować.Podtrzyma człowieka na duchu.Będąc na patologii ciąży nastawił mnie pozytywnie do porodu. Można z nim porozmawiać o wszystkim. Bardzo dobry lekarz, konkretny, kompetentny. Więcej takich lekarzy powinno być. Widać że nie minął się z powołaniem.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Włocławek"?

ulica Przedmiejska 13/15/15

Emanuel Kalejaiye