lekarz Ryszard Czubiński

Urolog

2,1

Lekarz który nie wykazuje zainteresowania problemami pacjent,w poradni zachowuje się jakgdyby był tutaj za karę.

Lekarz o ogromnej wiedzy. Dokładnie zbiera wywiad z pacjentem. Bada bardzo szczegółowo. Nie wymyśla nikomu chorób po to żeby zarobić a byłem u takich co tak robią. Ten człowiek pracuje w zawodzie ponad pięćdziesiąt lat i jeśli ktoś zna kaliskich lekarzy to wie, że doktor Czubiński to legenda chirurgii urologii Jeśli ktoś ma negatywne zdanie o doktorze to niech sam zastanowi się nad swoim zachowaniem u niego w gabinecie. Oby pracował jak najdłużej w zawodzie. Polecam tego lekarza bo pomógł mi w sytuacji kiedy lekarze z Poznania nie wiedzieli co robić.

Leczę się u doktora Czubińskiego na Kwiatowej. Zawsze miły, z poczuciem humoru, uprzejmy, zleca odpowiednie badania. Zawsze pomocny. Mi bardzo pomógł.

w głowie się nie mieści !! kto go uczył etyki !!! gdzie kultura!!!! gdie szacunek dla chorych!!! czy c;am nie rozumie że żyje i funkcjonuje tylko dzięki chorym ? zachowuje się tak jakby chorzy których przyjmuje byli z innego wymiaru ? (śmieci albo coś jeszcze gorszego) typowe zachowwanie dla ludzi którzy minęli się z powołaniem !!! ODRADZAM!!!! DO KAŻDEGO INNEGO TYLKA NIE DO NIEGO!!!!!!!!!!!!!!!

cham zero kultury serdecznie odradzam tak nie postępuje lekarz kóry ma pomagać wreszcie mu za to płacimy żadna łaska a jak chce traktować

Odradzam. Chamski, arogancki w podejściu do pacjenta. Nic go nie obchodzi, że szpital polecił wizytę u urologa w ciągu tygodnia. Nawet nie zerknął na wyniki, nawet o nie nie spytał. W końcu rzucił mi pod nos papierek z datą przyjścia, i to uczynił bardzo chamsko, ale bez swojej pieczątki i podpisu. ODRADZAM! Inni pacjenci też wypowiadali się przede mną, że to chamski człowiek, wrzeszczący na pacjentów. Dziwię się, że przychodnia przy Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim jeszcze go zatrudnia.

Absolutnie nieuprzejmy i nieprzyjemny lekarz, zdecdydowanie nie jest godny polecenia i nigdy więcej się do niego nie udam. Zupełnie go nie obchodzi co dolega pacjentowi, twierdzi że nie jest tak zle i odsyła do domu, nie polecam!