Ryszard Kozdraś

Bardzo dobry lekarz jeżeli ktoś trafi na niego tak jak ja to ma farta :) niesamowite doświadczenie zrozumiałe wytłumaczenie przebiegu leczenia samo leczenie i opieka na najwyższym poziomie .

Nie mam zbyt wiele do czynienia z lekarzami. Jednak ten doktor bardzo życzliwie odnosił się do mnie i innych pacjentów w czasie wizyt. Pomimo późnej pory, dziesiątków pacjentów i wielogodzinnej pracy zdołał zachować uśmiech, a wizyty nie przebiegały "byle szybciej". Dziękuję.

Prawdziwy lekarz z powołania, profesjonalny i godny zaufania. Mogę tylko podziękować za udzieloną pomoc.

Profesjonalizm i życzliwe podejście pana doktora do pacjenta sprawia, że po prostu lżej jest chorować. Bezinteresowna dobroć i szczera chęć pomocy w cierpieniu to cechy, które szczególnie wyróżniają tego lekarza.

Naprawdę bardzo dobry specjalista i niezwykle trudno o tak dobrego lekarza, który nie jest tylko świetnie wyszkolonym mechanikiem ale przede wszystkim jest człowiekiem rozumiejącym sytuację oraz potrzeby pacjenta. Przeprowadził u mnie skomplikowaną operacją nogi i po późniejszej konsultacji również z dwoma innymi lekarzami w Warszawie, obaj jednogłośnie stwierdzali, że osoba która operację przeprowadziła zrobiła wszystko wzorowo i powinienem się cieszyć, że trafiłem na kogoś takiego. Patrząc na posklejaną nogę stwierdzili, że jego technika naprawdę robi duże wrażenie. Zresztą jego nazwisko nie było im zupełnie obce. Pozdrawiam i dziękuje.

Pozdrawiam i dziękuje.

Pan doktor wykonuje swoją pracę bez zarzutów, jest uprzejmy i zna się na rzeczy. Naprawdę i szczerze polecam

Bardzo dobry specjalista, prowadzi sprawę od początku do końca z dużym zaangażowaniem. Doktor Kozdraś jest naprawdę godny polecenia

Na lepszego ortopedę nie można trafić, długo szukałem po całej Polsce odpowiedniego fachowca i w końcu znalazłem doktora Kozdrasia, który nie bał się przeprowadzić skomplikowanej operacji. Niewątpliwie najlepszy specjalista na Podhalu, nie można mu nic zarzucić.

Pan doktor niezwykle uprzejmy i sympatyczny, z łatwością rozpoznaje dolegliwości, a ponadto wykazuje ogromną kompetencję i zaangażowanie. Gorąco polecam.

NAJGORSZY LEKARZ Z JAKIMKOLWIEK MIAŁAM DO CZYNIENIA!!!!Zajmował się po wypadku moim mężem.Przez jego leczenie mało nie stracił nogi i mało nie doszło do zakażenia całego organizmu.Po prostu rzeżnik!!!!Gdyby nie ordynator Winiarski to nie wiem jakby się to skończyło.Nie zasługuje by nazywać go lekarzem.Kozdarś powinien może w rzezni pracować tam nie krzywdził by ludzi!!!!Gorszego niby lekarza jeszcze nie spotkałam i chyba gorszego już nie ma!!!!!