lekarz Ryszard Kukawka

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania, sympatyczny dzieci go lubią i zna się na tym co robi w przeciwieństwie do innych

Doktor Kukawka jest bardzo kulturalnym i doświadczonym lekarzem. Mój synek wręcz go uwielbia! Gorąco polecam!

Przeniosłam się do tego lekarza od konkurencji i nie żałuje. Kulturalny, zna sie na tym co robi. Moja córka wprost uwielbia Pana Doktora, a wczesniej na widok białego fartucha dostawała furji. Muszę dodać że moje dziecko ma dosc powazną chorobe i zawsze uzyskuje fachowa pomoc. Ogromny szacunek dla Doktora Ryszarda. Jesli chodzi o koszt wizyty prywatnej to 30 zł. Polecam innym pacjentom. Wspaniały człowiek.

zawiodłem się, nie potrafił wykryć złamania mojej ręki, co zaskutkowało nie wypisaniem skierowania na prześwietlenie. Cały czas ręka mnie bolała, więc postanowiłem udać się do konkurencyjnego lekarza rodzinnego i spotkałem się z fachową pomocą.

człowiek o wysokiej kulturze, profesjonalne podejście, godny polecenia

człowiek o wysokiej kulturze, profesjonalne podejście, godny polecenia