lekarz Ryszard Kupidura

Laryngolog, Radiolog, RTG, USG

2,1
1,9
1,9

SKANDAL ! Strasznie nie miły dla pacjentów. Nie przyjmuje pacjentów nie szczepniętych ! Wysyła bezprawnie ludzi na kwarantanne ! Zgłaszać takie przypadki NIELEGALNE do rzecznika praw pacjenta !!

Beznadziejne te kupidury! jeden z drugim. W ogole jak sie na nich patrzy to cos jest nie tak?!

Jestem moim lekarzem rodzinnym, ale kiedy do niego dzwoniłam i poprosiłam o wizytę domowa dla mojej matki, która była ciężko chora powiedział mi,że on grypy nie leczy i nie przyjedzie. Pewnie gdybym mu dała 200 zł to zacząłby się zajmować grypą. Pazerny i strasznie nieuprzejmy, nie wiem jak ktos taki może wykonywać ten zawód.

nie mam zastrzeżeń kiedyś mnie pogonił, chyba przesadził - chodziło o palenie ale nadal jestem palaczem Ktoś z mojej rodziny miał częstszy kontakt z nim i wyraża się bardzo pozytywnie .... komu nie pasuje niech się u niego nie leczy

nie mam zastrzeżeń

Człowiek pazerny, niekompetentny, straciłam tylko czas i pieniądze. Publicznie nie chciał zlecić podstawowych badań, musiałam odwiedzać go prywatnie i płacić, za coś co gwarantuje mi NFZ. Nie dziwię się, że ten człowiek ciągle podróżuje, bo ma za co - za moje ciężko zarobione pieniądze, których nie wykazuje jako dochód.

sam fakt ,że ma mało pacjentów mówi sam za siebie.

sam fakt ,że ma mało pacjentów mówi sam za siebie.

doprowadził do rozwoju ośrodka zdrowia zawsze uprzejmy

doprowadził do rozwoju ośrodka zdrowia zawsze uprzejmy