lekarz Ryszard Maciejewski

Psychiatra

Polecam kazdemu w potrzebie. Dobry doswiadczony lekarz gleboko rozumiejacy pacjenta. Wzbudza zaufanie i ma duze dobre efekty w leczeniu. dobry lekarz

Dobry lekarz, mający w sobie bardzo wielką empatię dla ludzi. Polecam każdemu, bez względu na wiek. Tu pacjent nie czuje się przybłędą.

Dobry lekarz z ogromną wiedzą, mający w sobie bardzo wielką empatię dla ludzi. Polecam każdemu bez względu na wiek.

Bywam u tego lekarza zarówno w poradni jak prywatnie. Jest bardzo dobrym lekarzem i także człowiekiem. Co nie zawsze idzie w parze. Polecam gorąco

Jest dobrym lekarzem bo prócz umiejętności ma ludzkie podejście do pacjęta

Jest dobrym lekarzem bo prócz umiejętności ma ludzkie podejście do pacjęta

Należy do tego typu lekarzy psychiatrów z dowcipów o nich, tzn., że uważam, iż sam wymaga leczenia.