lekarz Ryszard Nowicki

2,9

Doktor zajął się moja ciąża od początku, pierwsze i ostatnie badanie zrobił w 5 tygodniu, do 21 tygodnia NIC KOMPLETNIE. wspominałam na początku, że mam podwyższony wynik tsh, stwierdził, żebym sama sobie poszła do lekarza rodzinnego i omówiła z nim ten temat. W 22 tyg, po zmianie lekarza okazało się, ze tsh wynosi 5,7 i od razu podjęto u mnie kuracje hormonalną. Kiedy miałam zapalenie dróg moczowych stwierdził, ze póki chodzę o własnych siłach, to nie ma sensu nic z tym robić. Po zwolnienie lekarskie kazał przychodzić prywatnie i za to płacić. ŚMIECH NA SALI, nie lekarz. Odradzam KAŻDEJ kobiecie.

Jestem pacjentką Doktora Nowickiego od 21. lat, prowadził kompetentne moje obie ciąże. Wnikliwy, kompetentny, cierpliwy, serdeczny człowiek. Godny zaufania, zawsze stawiający na pierwszym miejscu dobro pacjentki. Zawsze z wdzięcznością za opiekę i serdeczność, polecam Pana Doktora.

Wnikliwy, kompetentny, cierpliwy, serdeczny człowiek.
Godny zaufania, zawsze stawiający na pierwszym miejscu dobro pacjentki.
Zawsze z wdzięcznością za opiekę i serdeczność, polecam Pana Doktora.

Lekarz z powołania. Ze szczerego serca polecam. Jest uprzejmy. Zawsze porozmawia I wszystko wytłumaczy. Poświęci tyle czasu ile potrzeba.

Jestem po trzeciej wizycie i zdecydowanie ostatniej! Lekarz bardzo nieuprzejmy, z lekceważącym podejściem, przepisujący chętnie leki bez uprzednich badań, zbywa jak może byle wizyta trwała jak najkrócej. Szczerze odradzam!!!

Lekarz kompletnie nie przejal sie faktem,iz bylam w 7 tyg ciazy i zaczelam krwawic i miec bole podbrzusza! przepisal luteine i kazal lezec. na drugi dzien bylam na izbie przyjec w szpitalu i okazalo sie ze bez watpliwosci to ciaza pozamaciczna a moj stan jest bardzo powazny i lekarka nie byla pewna czy laparoskopia pomoze. na szczescie udalo sie. Ale doktor Nowicki bez watpienia powinien byl mnie skierowac na USG dopochwowe! Odradzam lekarza!!!!

Namawiał mnie na prywatne wizyty,brał pieniadze,nic nie pomógł,świntuszył aż się czułam zakłopotana.Miałam na niego złożyć skargę w Izbie lekarskiej ale dowiedziałam się że zrobiła to inna pacjętka i odpuściłam.

Owszem miły pan ale niestety nie wzbudził mojego zaufania za zwolnienie lekarskie musiałam płacić u niego w prywatnym gabinecie pomimo iż wspominałam że nie stać mnie na to.Niestety nie polecam.

Po wczorajszej wizycie nie mam wątpliwości, że muszę zmienić lekarza prowadzącego moją ciążę. Na drugiej wizycie musiałam się wręcz prosić o wykonanie USG a wczoraj usłyszałam, że nie ma sensu tak często robić mimo, że ciąża zagrożona i zauważył 4 tygodnie temu zmiany na jajniku. Z całą pewnością nie polecam tego Pana. Pozdrawiam Marta B

bardzo serdeczny i cierpliwy lekarz, poswieca pacjentce czas i odpowiada na kazde zadane pytanie wyczerpujaco, pamieta o tym by wykonac wymaz z pochwy gdy cos dokucza albo gdy czeka pacjentke zabieg ginekologiczny, godny polecenia, bardzo otwarty i mily

Byłam u niego z bólami dolnej części brzucha, a on stwierdził, że jedynym lekarstwem na to jest... miłość analna. Wstretny stary ZBOK