lekarz Ryszard Pilis

3,9
3,6

Bardzo dobry Lekarz. Miły, spokojny i taktowny. Tłumaczy wszystko, poswieca tyle czasu ile potrzeba na wizycie. Jak narazie jestem bardzo zadowolona

Bardzo profesjonalne podejście do swojej pracy, chodziłam do Pana Doktora przez cały okres ciąży, poród odebrał z pełnym zaangażowaniem i troską ,został do samego końca po godzinach pracy, lekarz z powołania, z sercem podchodzi do swoich pacjentek ,jak najbardziej polecam !

Czytam te opinie i czytam i nie mogę uwierzyć....czy jest miły czy nie, niestety nie mogę stwierdzić bo jest strasznie małomówny. Odpowiada na "dzień dobry" i mówi "do widzenia". Daje skierowania na badania. Chodzę do niego tylko dlatego, że jest lekarzem najbliżej mojego miejsca zamieszkania i poleciła mi go koleżanka...po porodzie niestety będę szukała innego lekarza...a kolejka przed wizytą jest długa....

Jestem bardzo zadowolona z doktora.Bardzo dobrze zadbał o moja ciąże i moje zdrowie, bo mam problem z stawami biodrowymi i musialam mieć ciecie cesarskie,Jestem zadowolona z cięcia i nic niewidać że miałam cesarke. Każdej kobiecie polecam tak wspaniałego ginekologa.

Każdej kobiecie polecam tak wspaniałego ginekologa.

Nie polecam. Bardzo małomówny, nie odpowiada na pytania- zdarzyło mi się, że odesłał mnie do internetu...

tem nosicielka wirusa C, ten oto lekarz przyjmował mój pierwszy poród i zraził mnie do szpitala jak również do lekarzy, potraktował mnie jak zło konieczne, był nieuprzejmy niedelikatny w słowach itd., juz nie wspomnę o cięciu krocza bez Skórczu ( ból pamiętam do dziś) jak również o szyciu, szwy rozeszły się sie, co wydłużyło mój powrót do formy o miesiąc...

Najlepszy fachowiec jakiego do tej pory spotkałam!Prowadził moją całą ciąże!Takich lekarzy powinno być więcej!25 maja urodziłam córeczkę dzięki Doktorowi:)Dziękuje!!! Naprawdę świetny fachowiec!Miły, inteligentny, zna się na rzeczy! Polecam!:)

Naprawdę świetny fachowiec!Miły, inteligentny, zna się na rzeczy!
Polecam!:)

Polecam Pana Doktora każdej kobiecie.Jest miły,uprzejmy a przedewszystkim poświeca duzo uwagi i czasu-co rzadko sie zdarza! Ważne jest to,że każda przyszła Mama może liczyć na jego pomoc w szpitalu.

Ważne jest to,że każda przyszła Mama może liczyć na jego pomoc w szpitalu.

Doktor fachowo wyjaśnia problem zdrowotny oraz w uprzejmy i taktowny sposób potrafi nawiązać rozmowę z pacjentką. Polecam.

Gdy byłam na pogotowiu w niedziele popołudniu to bardzo niemiło i nieprzyjemnie zostałam przyjęta przez tego lekarza jestem w 5 miesiącu ciąży z pierwszym dzieckiem potraktował mnie bardzo niedelikatnie i nie było to przyjemnie.