dr n. med. Ryszard Serafin

Internista, Kardiolog

3,9
3,9

Lekarza polecił mi mój znajomy, nie mylił się. Jestem bardzo mile zaskoczony wachlarzem jak i jakością świadczonych usług. Za wizytę zapłaciłem 200 zł. Ale cena w porównaniu do świadczonej usługi jest adekwatna. To właśnie w tym gabinecie zdiagnozowano mi chorobę wieńcową i nadciśnienie. Bóle ustały, ciśnienie uregulowane. Znowu mogę cieszyć się życiem. Oprócz tego sexy pielęgniarki :D Zdecydowanie polecam i serdecznie pozdrawiam Doktora ! :) - Andrzej W.

- Andrzej W.

Prywatnie i dokładnie, ekg, usg serca, wszystkich narzadów, doppler, ekg wysiłkowe, dokładnie zebrany wywiad. Jestem marudą, ale nie mam do czego się doczepić;) kontrola za 2 miesiące, a leki na 2 miesiące- bez kombinacji. Wiem że ekg wysiłkowe i kwalifikacja ew na koronografię.

Pan Doktor otoczył opieką mojego 88 letniego dziadziusia. Jego podejście do pacjenta jest na najwyższym poziomie.

Zdecydowanie nie polecam lekarza, zatrzymał się na czasach PRL i jest zamknięty na jakąkolwiek rozmowę/sugestie. Komentuje rzeczy, które go nie dotyczą badania czy choroby w bardzo niemerytoryczny sposób. Nie polecam

wybieram si e po raz kolejny do mego lekarza ma czas na pacjenta nie to co inni 2-3 minuty i następny serce ma się jedno!

Bardzo pozytywnie nastawiony do pacjenta ,co nawet w gabinetach prywatnych nie zawsze się zdarza, ponadto robi USG serca , EKG i wiele innych badań oraz zabiegów - polecam .Lekarza tego polecił mi znajomy i nie mylił się.

Własciwy człowiek na własciwym stanowisku.

Własciwy człowiek na własciwym stanowisku.

wie co robi, lubi to co robi i robi to dobrze.

wie co robi, lubi to co robi i robi to dobrze.

nie mam zamiaru chodzić do tego lekarza.

nie mam zamiaru chodzić do tego lekarza.